Centrum Laktacji – Poradnia Laktacyjna

Opis usługi Centrum Laktacji – Poradnia Laktacyjna

Centrum Laktacji "pomoc i wsparcie którego potrzebujesz". W naszej porani laktacyjnej we Wrocławiu stawiamy na profesjonalizm i najwyższą jakość oferowanych usług. Celem nadrzędnym, jaki sobie stawiamy jest promocja zdrowia dziecka i jego Mamy. Kobiece mleko to dynamiczny, bioaktywny płyn, to najlepsza rzecz jaką możesz ofiarować swojemu dziecku, dlatego aktywnie dzielimy się naszą wiedzą i pasją. W naszej poradni dostarczymy każdej Mamie niezbędnej informacji, wsparcia i wiedzy związanej z tematyką laktacji. Rozwiążemy ewentualne problemy i udzielimy wskazówek.

Każda Mama chcąc skorzystać z usług naszej Poradni laktacyjnej we Wrocławiu może zamówić domową wizytę certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego.

W Centrum Laktacji konsultacji laktacyjnych udziela lekarz. Naszym doradcą jest specjalizantka neonatologii i certyfikowany doradca laktacyjny nr. 739/2018/CDL lekarz Justyna Łuszczki. To sprawia, że porada laktacyjna w naszym Centrum jest kompleksowa. Pani doktor podczas wizyty zajmuje się nie tylko diagnozą i rozwiązaniem problemów laktacyjnych ale również zbada dziecko.

Obszar działalności

Wizyty domowe są udzielane na terenie Wrocławia i okolic

Jak zamówić wizytę?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem infolinii lub adresu e-mail, w celu uzgodnienia dogodnego terminu domowej porady laktacyjnej.

Położenie na mapie Centrum Laktacji – Poradnia Laktacyjna

Opinie o usłudze Centrum Laktacji – Poradnia Laktacyjna

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Poradnie laktacyjne