Goclever Cristal Air Advanced

Opis produktu Goclever Cristal Air Advanced

Bardziej zaawansowany niż Goclever Cristal Air Coral jest oczyszczacz Cristal Air Advanced, który sprawdzi się w większych pomieszczeniach lub w kawalerkach.

Goclever Cristal Air Advanced może przefiltrować powietrze w tempie 280 m3/h na powierzchni 20-40 m2. Ma opcję jonizacji powietrza, sensor kurzu, timer, wskaźnik zużycia filtra i wskaźnik PM2.5. Jest wyposażony w technologię PENTA Shield, która może usunąć aż 99,97% zanieczyszczeń w powietrzu – to 5-stopniowa tarcza filtrująca obejmująca: filtr plazmowy elektrostatyczny (rozbija cząsteczki kurzu), filtr HEPA (zatrzymuje mniejsze cząsteczki zanieczyszczające powietrze), filtr węglowy (oczyszcza powietrze za pomocą aktywnego węgla, niwelującego szkodliwe substancje chemiczne), filtr włókninowy (zatrzymuje negatywne działanie mikrocząsteczek z dymu), lampa UV (zabija zarazki i zapobiega ich namnażaniu w otoczeniu). Urządzenie o mocy 60 W kosztuje 449,00 zł.

Opinie o produkcie Goclever Cristal Air Advanced

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne produkty z kategorii Meble

Goclever Cristal Air Coral

Goclever Cristal Air Coral

Goclever Cristal Air Coral jest podstawową wersją oczyszczacza, która jest przeznaczona dla tych, którym zależy przede wszystkim...

Sklep:
GOCLEVER Sp. z o.o.
0/5 0 Opinii
199,00 zł