Szkolenie zamknięte "Coaching"

Opis usługi Szkolenie zamknięte "Coaching"

Szkolenie zamknięte "Coaching" to zajęcia, które pozwolą uczestnikom zdobyć umiejętności potrzebne do wspierania rozwoju innych osób. Podczas szkolenia dowiedzą się, jak przebiega coaching. Poznają narzędzia przydatne w pracy coacha.

Osoby, które wezmą udział w zajęciach otrzymają od organizatora niezbędne materiały dydaktyczne. Po zakończeniu szkoleniu uzyskają certyfikat potwierdzający zdobyte kompetencje.

Czas trwania szkolenia

W celu zapoznania się z czasem trwania szkolenia skontaktuj się z usługodawcą.

Cel szkolenia

Uczestnicy dzięki udziałowi w szkoleniu przygotują się dokładnie do pracy w charakterze coacha. Zapoznają się z narzędziami, które powinni wykorzystywać w pracy z klientem. Dowiedzą się, jak przebiega sesja coachingowa. Wcześniej jednak poznają charakterystykę coachingu: jakie są jego rodzaje, jak jest rola coacha i jak powinien on rozwijać swoją wiedzę oraz umiejętności. Zaznajomią się z zasadami etycznymi, które powinny być przestrzegane. Naucza się również wybierać obszary wymagające bardziej wytężonej pracy, a następnie trafnie oceniać postępy poczynione przez swoich podopiecznych.

Program szkolenia

- najważniejsze aspekty coachingu (zalety coachingu, rodzaje, doskonalenie posiadanych umiejętności, zastosowanie narzędzi coachingowym w życiu prywatnym i zawodowym, coaching jako inwestycja w rozwój, zasady etyczne coacha)
- narzędzia stosowane w coachingu,
- sesje poświęcone coachingowi (struktura sesji, wyznaczanie celów, zachęcanie pracowników do uczestniczenia w coachingu, sprawdzanie i ocenianie postępów podopiecznych, zasady prowadzenia coachingu) .

Dodatkowe informacje

Dokładny program zostanie dostosowany do potrzeb słuchaczy.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu to około 1800 zł za całą grupę.

Uwaga! Powołaj się podczas zapisu na serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 5% rabatu. Nie czekaj, skorzystaj już dziś!

Lokalizacja

PERSPECTA
Pomorskie Centrum Biznesu
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk

Położenie na mapie Szkolenie zamknięte "Coaching"

Opinie o usłudze Szkolenie zamknięte "Coaching"

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Warsztaty, kursy i szkolenia rozwoju osobistego

Szkolenie: Zarządzanie sobą w czasie

Szkolenie: Zarządzanie sobą w czasie

Szkolenie „Zarządzanie sobą w czasie” przeznaczone jest dla osób, które chcą doskonalić umiejętności zarządzania czasem...

Gdańsk, woj. pomorskie

0/5 0 Opinii

Rabat 5% na hasło abcNauka.pl

Kontakt
Kurs "Aktywizacja zawodowa"

Kurs "Aktywizacja zawodowa"

Kurs "Aktywizacja zawodowa" skierowany jest do osób, które od wielu miesięcy szukają bezowocnie pracy oraz do tych, które chcą...

Gdańsk, woj. pomorskie

0/5 0 Opinii
Kontakt