Kurs podstawowych zabiegów ratujących życie

Opis usługi Kurs podstawowych zabiegów ratujących życie

Kurs podstawowych zabiegów ratujących życie odnosi się do zagadnień związanych z metodami postępowania w przypadku zagrożenia zdrowia lub życia współpracowników. Zajęcia mają charakter zamknięty i odbywają się w miejscu pracy uczestników. Kurs jest prowadzony metodami wykładowymi i ćwiczeń praktycznych. W części wykładowej prowadzący korzysta z prezentacji multimedialnych, filmów video, instrukcji działania, symulacji. Wszelkie pomoce dydaktyczne, takie jak fantomy, pozoranci, kołnierze usztywniające, opatrunki, są zapewniane przez organizatora w cenie kursu. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany pracownik służb ratowniczych Grzegorz Danielewski, który posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z pierwszej pomocy. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie, które potwierdzi poziom zdobytej przez nich wiedzy i umiejętności.

Czas trwania kursu

Kurs trwa około 10 h.

Cel kursu

Uczestnicy przede wszystkim dowiedzą się, w jaki sposób pomóc osobie, której życie lub zdrowie jest zagrożone w wyniku wypadku w czasie pracy. Nauczą się udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym oraz wzywania służb medycznych i ratunkowych. Dowiedzą się, w jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym w czasie działań ratowniczych. Bardzo ważne jest to, że uczestnicy staną się bardziej pewni siebie i świadomi swoich możliwości oraz wagi szybkiego udzielenia pomocy poszkodowanym.

Program kursu

- metody postępowania z osobą nieprzytomną,
- techniki radzenia sobie w przypadku zadławień,
- wypadki drogowe,
- zabieg resuscytacji,
- opatrywanie obrażeń ciała.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Zapisując się na zajęcia, powołaj się na serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 5% zniżki! Skorzystaj już teraz!

Lokalizacja

CeDeKa Centrum Doskonalenia Kadr
ul. Jana Kiepury 30
86-105 Świecie

Położenie na mapie Kurs podstawowych zabiegów ratujących życie

Opinie o usłudze Kurs podstawowych zabiegów ratujących życie

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy i szkolenia pierwszej pomocy

Szkolenie z pierwszej pomocy

Szkolenie z pierwszej pomocy

Szkolenie z pierwszej pomocy organizowane jest dla wszystkich osób, które chcą wiedzieć jak postępować w chwili zagrożenia...

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

0/5 0 Opinii
Kontakt