Profesjonalne szkolenie przekłuwania uszu

Opis usługi Profesjonalne szkolenie przekłuwania uszu

Profesjonalne szkolenie przekłuwania uszu skierowane jest do osób, które chcą poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe związane z kosmetyką i nabyć umiejętności z zakresu bezbolesnego przekłuwania uszu. Dzięki szkoleniu uczestnicy zapoznają się ze stanowiskiem pracy kosmetyczki, zasadami higieny obowiązującymi w salonach czy też wskazaniami i przeciwwskazaniami do przekłuwania uszu.

Czas trwania kursu

W celu zapoznania się z czasem trwania kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Cel kursu

Uczestnicy poznają wyposażenie kosmetyczki. Zapoznają się z przeciwwskazaniami do zabiegu oraz etapami przekłuwania uszu. Poznają zasady przygotowania skóry uszu do zabiegu oraz pielęgnację pozabiegową Zapoznają się z anatomią ucha oraz z różnymi metodami przekłuwania. Pod okiem instruktora przekłują uszy (płatek ucha + chrząstka).

Program kursu

W celu zapoznania się z programem kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Organizatorzy przewidzieli specjalną zniżkę dla naszych użytkowników! Wystarczy, że przy zapisie na zajęcia powołasz się na serwis abcNauka.pl, a otrzymasz karnet o wartości 200 złotych, uprawniający do bezpłatnych zabiegów kosmetycznych przez okres dwóch miesięcy w charakterze modela. Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Lokalizacja

Europejskie Centrum Kształcenia Perfectum
ul. Oskara Langego 3
02-685 Warszawa

Położenie na mapie Profesjonalne szkolenie przekłuwania uszu

Opinie o usłudze Profesjonalne szkolenie przekłuwania uszu

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy piercingu

Kurs piercingu I stopnia

Kurs piercingu I stopnia

Kurs piercingu I stopnia przeznaczony jest dla osób, które chciałyby zająć się profesjonalnym przekłuwaniem różnych części...

Warszawa, woj. mazowieckie

0/5 0 Opinii

Rabat 15% na hasło abcNauka.pl

Kontakt