Warsztaty "Controlling dla zaawansowanych"

Opis usługi Warsztaty "Controlling dla zaawansowanych"

Warsztaty „Controlling dla zaawansowanych” polega na zapoznaniu uczestników z wiedzą i umiejętnościami dotyczącymi przeprowadzania kontroli działalności przedsiębiorstwa oraz zarządzania nim. Zajęcia są adresowane do osób, które posiadają podstawowy poziom wiedzy z zakresu controllingu oraz rachunkowości, do menedżerów, analityków oraz finansistów. Warsztaty są prowadzone przez specjalistę w dziedzinie finansów przedsiębiorstwa i controllingu dra Janusza Nesteraka. Trener korzysta z takich metod szkoleniowych jak: mini wykład, studium przypadku, prezentacja multimedialna, dyskusja czy case study. Ćwiczenia praktyczne odbywają się z wykorzystaniem komputerów, ale uczestnik musi sam się w nie zaopatrzyć.

Organizator w cenie warsztatów zapewnia wszelkie potrzebne materiały dydaktyczne, indywidualne konsultacje z trenerem, lunch i przerwy na kawę. Istnieje możliwość zarezerwowania zakwaterowania na czas warsztatów w jedno lub dwuosobowym pokoju za odpowiednią dopłatą. Spotkania mają miejsce między 9:00 a 15:30 w czasie dwóch dni szkoleniowych, a na zakończenie warsztatów uczestnicy otrzymują stosowne zaświadczenia.

Czas trwania warsztatów

Warsztaty trwają 2 dni/14 godzin dydaktycznych.

Cel warsztatów

Uczestnicy nauczą się samodzielnie przeprowadzać controlling działalności przedsiębiorstwa. Będą korzystać z nowoczesnych narzędzi i metod kontrolowania i analiz danych. Poznają zasady zarządzania kosztami oraz tworzenia budżetu firmy. Poszerzą swoją wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem oraz podniosą swoje kwalifikacje zawodowe. Dowiedzą się, jak wykorzystywać informacje o rynku gospodarczym i analizować skuteczność firmy. Nauczą się też używania systemów informatycznych do sprawowania controllingu.

Program warsztatów

- kontrola i analiza funkcjonowania firmy oraz strategii jej działania,
- ocena efektywności działalności przedsiębiorstwa,
- zapoznanie z błędami popełnianymi w czasie zarządzania przedsiębiorstwem i sposobami ich unikania,
- finanse przedsiębiorstwa,
- metody optymalizowania produkcji i sprzedaży,
- ryzyko i bezpieczeństwo firmy na rynku gospodarczym,
- wprowadzanie marży,
- zapoznanie z funkcją sprawowania controllingu,
- przestawienie narzędzi i rodzajów controllingu,
- nauka tworzenia budżetu firmy,
- cele istnienia przedsiębiorstwa oraz ich realizacja,
- zapoznanie z systemami i programami informatycznymi potrzebnymi do controllingu.

Dodatkowe informacje

Warsztaty odbywają się w Warszawie, Krakowie i w Kazimierzu Dolnym. Dokładny adres podawany jest uczestnikom na około 5 dni przed spotkaniem. Jeśli na zajęcia zgłosi się więcej niż dwie osoby z jednej firmy, odpowiednio zapłacą mniej za szkolenie. Opłatę za warsztaty należy uiścić do 5 dni przed ich rozpoczęciem, a do 7 dni przed zajęciami można zrezygnować ze szkolenia, nie ponosząc za nie żadnych kosztów.

Uwaga! Zapisując się na zajęcia, powołaj się na serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 10% zniżki! Skorzystaj już teraz!

Lokalizacja

ASAP Education
ul. Inżynierska 8
20-484 Lublin

Położenie na mapie Warsztaty "Controlling dla zaawansowanych"

Opinie o usłudze Warsztaty "Controlling dla zaawansowanych"

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Zarządzanie przedsiębiorstwem

Szkolenie - specjalista ds. kadr i płac

Szkolenie - specjalista ds. kadr i płac

Szkolenie - specjalista ds. kadr i płac adresowane jest do osób, które w swojej pracy zajmują się rozliczaniem, prowadzeniem kadr...

Lublin, woj. lubelskie

0/5 0 Opinii

Rabat 50 złotych na hasło abcNauka.pl

Kontakt