Jednodniowy kurs piercingu

Opis usługi Jednodniowy kurs piercingu

Jednodniowy kurs piercingu to zajęcia przeznaczone specjalnie dla osób, które chciałyby zdobyć ciekawą pracę. W ich trakcie uczestnicy dowiedzą się, jak należy przekłuwać różne części ciała. Aby jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki, zaznajomią się również z bardzo istotnymi zasadami higieny oraz bezpieczeństwa. Dzięki temu będą mogli wykonywać zawód piercera, a w przyszłości nadal doskonalić nabyte umiejętności.

Terminy kursów piercingu w Studiu Markiel są elastyczne, wszystko jest uzależnione od potrzeb zainteresowanych. Ukończenie kursu wiąże się z uzyskaniem dyplomu.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 1 dzień.

Cel kursu

Uczestnicy podczas zajęć nauczą się prawidłowo przekłuwać różne części ciała, również te nietypowe (jednak nie intymne). Zapoznają się przy tym z najważniejszymi zasadami higieny oraz bezpieczeństwa. Dowiedzą się, jak wygląda miejsce pracy piercera, z jakich narzędzi oraz środków powinien korzystać w trakcie wykonywania swoich obowiązków.

Program kursu

W celu zapoznania się ze szczegółowym programem kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Lokalizacja

Studio Markiel
ul. Kazimierska 15
51-657 Wrocław

Położenie na mapie Jednodniowy kurs piercingu

Opinie o usłudze Jednodniowy kurs piercingu

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy piercingu

Kurs piercingu - teoria i praktyka

Kurs piercingu - teoria i praktyka

Kurs piercingu w Akademii Szkoleń Supreme to nie tylko praktyczna nauka kolczykowania, ale również rzetelne wprowadzenie...

Wrocław, woj. dolnośląskie

0/5 0 Opinii

Rabat 10% na hasło abcNauka.pl

Kontakt
Szkolenie z bodypiercingu

Szkolenie z bodypiercingu

Szkolenie z bodypiercingu odbywać się będzie we Wrocławiu w Szkole Marzeny Daleckiej. Zajęcia podzielone będą na dwie...

Wrocław, woj. dolnośląskie

0/5 0 Opinii

Rabat 10% na hasło abcNauka.pl

Kontakt