Kurs „ABC przedsiębiorczości – czyli własna firma krok po kroku”

Opis usługi Kurs „ABC przedsiębiorczości – czyli własna firma krok po kroku”

Kurs „ABC przedsiębiorczości – czyli własna firma krok po kroku” oferowany jest osobom, które coraz częściej myślą o założeniu własnej działalności, a dokument potwierdzający znajomość podstawowych zasad i obowiązków może im się przydać, szczególnie przy staraniu się o dofinansowanie na ten cel. Zajęcia odbywają się drogą internetową i mogą zacząć się w terminie dogodnym dla uczestnika. To kursant decyduje kiedy i w jakiej ilości chce otrzymywać lekcje, w związku z czym czas trwania kursu zależny jest od jednostki biorącej udział, a nie od organizatora. Na koniec uczestnicy powinni spodziewać się sprawdzianu oceniającego ich wiedzę, w skład którego wejdzie około 5 pytań otwartych.

Certyfikaty mogą być wydawane nie tylko w języku polskim, ale również w języku angielskim. Dodatkowo, osoby zainteresowane otrzymaniem duplikatów, mogą ubiegać się o nie, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą.

Czas trwania warsztatów

Warsztaty trwają 30 h.

Cel warsztatów

Zapoznanie z procedurami, poznanie aspektów prawnych, przyswojenie elementów marketingowych związanych z rozkręcaniem własnego biznesu. Osoby, które wezmą udział w tym kursie poznają sposoby opodatkowania własnej firmy, dowiedzą się jakie są aktualne wymagania prawne, zauważą różnice między podpisem kwalifikowanym a profilem zaufanym. Ponadto otrzymają porady i wskazówki, które z pewnością pomogą osobom dopiero rozpoczynającym swoją działalność.

Program kursu

- Zakład Ubezpieczeń Społecznych i jego wymagania,
- rachunek bankowy,
- uwarunkowania prawne,
- rodzaje działalności,
- wskazówki dla przedsiębiorców,
- opodatkowanie przedsiębiorstwa.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Organizatorzy przewidzieli zniżkę dla użytkowników serwisu! Wystarczy, że przy zapisie powołasz się na hasło abcNauka.pl, a otrzymasz 5% rabat! Zapraszamy!

Lokalizacja

Mg-edu
ul. Czyżowicka 73
44-300 Wodzisław Śląski

Położenie na mapie Kurs „ABC przedsiębiorczości – czyli własna firma krok po kroku”

Opinie o usłudze Kurs „ABC przedsiębiorczości – czyli własna firma krok po kroku”

Nikt jeszcze nie napisał opinii.