Jak wspomóc dziecko w nauce? - Specjalne warsztaty dla rodziców

Opis usługi Jak wspomóc dziecko w nauce? - Specjalne warsztaty dla rodziców

Jak wspomóc dziecko w nauce? - Specjalne warsztaty dla rodziców to cykl zajęć rozwijających, które są organizowane w Akademii Nauki w Olsztynie. Udział w nich pozwoli uczestnikom mądrze wspierać dziecko w trakcie edukacji szkolnej. W zajęciach mogą brać udział rodzice, których pociechy również uczą się w Akademii.

Rodzice na początku zdobędą wiedzę na temat technik skutecznego zapamiętywania. Nauczą się również szybko czytać. Dzięki temu będą mogli wspomóc dziecko w zdobywaniu przez niego nowych umiejętności. Następnie rodzice zapoznają się z wybranymi zagadnieniami z zakresu psychologii dziecięcej. Będą mogli wówczas dowiedzieć się czegoś więcej na temat sfery uczuciowej swojej pociechy. Zdobędą również cenne informacje na temat procesu uczenia się dziecka. Ponadto otrzymają cenne wskazówki dotyczące wychowania dzieci.

Czas trwania warsztatów

W celu zapoznania się z czasem trwania warsztatów skontaktuj się z usługodawcą.

Cel warsztatów

Rodzice dzięki uczestniczeniu w warsztatach mogą wspomóc prawidłowy rozwój swoich pociech. Dowiedzą się, w jaki sposób powinni wspierać swoje dziecko w procesie edukacji. Zapoznają się ze skutecznymi sposobami zapamiętywania. Przyswoją sobie umiejętność szybkiego czytania. Ponadto udział w zajęciach pozwoli kursantom lepiej poznać swoje dziecko, jego uczucia oraz sposób myślenia.

Program warsztatów

W celu zapoznania się ze szczegółowym programem warsztatów skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Powołaj się podczas zapisu na stronę abcNauka.pl i uiść jednorazowo całą opłatę za kurs, a otrzymasz 15% zniżki. Jeśli przyprowadzisz jeszcze członka rodziny, otrzymasz dodatkowe 5% rabatu! Skorzystaj już dziś!

Lokalizacja

Akademia Nauki
ul. Ratuszowa 3/1
10-116 Olsztyn

Położenie na mapie Jak wspomóc dziecko w nauce? - Specjalne warsztaty dla rodziców

Opinie o usłudze Jak wspomóc dziecko w nauce? - Specjalne warsztaty dla rodziców

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Rozwojowe dla dzieci

Warsztaty „Akademia ucznia”

Warsztaty „Akademia ucznia”

Warsztaty „Akademia ucznia” to połączenie zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci od 9 do 12 roku życia. Uczestnicy zostaną...

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie

0/5 0 Opinii

Rabat 10% na hasło abcNauka.pl

Kontakt