Kurs zaawansowanych technik pamięciowych

Opis usługi Kurs zaawansowanych technik pamięciowych

Kurs zaawansowanych technik pamięciowych to zajęcia przeznaczone dla osób, które chciałyby zwiększyć efektywność swojej nauki. Podczas zajęć uczestnicy będą poznawać techniki, które sprawią, że zapamiętywanie różnych informacji stanie się dużo bardziej skuteczne. Dzięki temu nauka do kolejnego sprawdzianu i egzaminu z pewnością przyniesie bardzo dobre wyniki. Ponadto kurs ten jest doskonała propozycją dla osób, które chciałyby również dobrze zapamiętywać numery telefonów czy imiona. Szybkie przyswojenie sobie niektórych wiadomości może nieoczekiwanie okazać się bardzo przydatne.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 30 h.

Cel kursu

Dzięki udziałowi w kursie uczestnicy poznają skuteczne techniki pamięciowe. Dowiedzą się, jak nie spędzać czasu na bezowocnej nauce, ale osiągać bardzo dobre efekty. Koniec z długimi godzinami spędzonymi nad książkami, koniec z rozczarowaniem po kolejnym sprawdzianie czy egzaminie. Nauka może być naprawdę przyjemna i skuteczna. Zajęcia te umożliwiają więc zdobycie potrzebnych narzędzi do osiągnięcia sukcesu naukowego.

Program kursu

W celu zapoznania się ze szczegółowym programem kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Powołaj się podczas zapisu na stronę abcNauka.pl i uiść jednorazowo całą opłatę za kurs, a otrzymasz 15% zniżki. Jeśli przyprowadzisz jeszcze członka rodziny, otrzymasz dodatkowe 5% rabatu! Skorzystaj już dziś!

Lokalizacja

Akademia Nauki
ul. Ratuszowa 3/1
10-116 Olsztyn

Położenie na mapie Kurs zaawansowanych technik pamięciowych

Opinie o usłudze Kurs zaawansowanych technik pamięciowych

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Warsztaty, kursy i szkolenia rozwoju osobistego

Szkolenie z autoprezentacji

Szkolenie z autoprezentacji

Szkolenie z autoprezentacji jest zorientowane na przekazanie wiedzy i nauczenie umiejętności z zakresu pracowania nad własnym...

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie

0/5 0 Opinii
Kontakt
Szkolenie z zakresu komunikacji interpersonalnej

Szkolenie z zakresu komunikacji interpersonalnej

Szkolenie z komunikacji interpersonalnej polega na zapoznaniu uczestników z wiedzą i umiejętnościami z zakresu porozumiewania się...

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie

0/5 0 Opinii

Rabat 10% na hasło abcNauka.pl

Kontakt