Szkolenie „Standaryzacja pracy”

Opis usługi Szkolenie „Standaryzacja pracy”

Szkolenie „Standaryzacja pracy” pokazuje jak zarządzać przedsiębiorstwem oraz likwidować ewentualne błędy i pomyłki na terenie firmy. W głównej mierze przeznaczone jest dla brygadzistów, koordynatorów, liderów, kierowników. Mogą w nim również uczestniczyć inne osoby, które odpowiedzialne są za funkcjonowanie przedsiębiorstwa, tworzenie dokumentacji oraz wzrost jakości produktów i usług. Istotą tego szkolenia będzie również praktyka na hali produkcyjnej, podczas której uczestnicy nauczą się tworzyć odpowiednią dokumentację w postaci raportów oraz scenariuszy pracy.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 1 dzień.

Cel szkolenia

Udział w szkoleniu pozwoli na nabycie umiejętności, które z pewnością przydadzą się w dalszej praktyce zawodowej osób odpowiedzialnych za standaryzację pracy. Kursanci dowiedzą się jak poprawić dotychczasowe działania, które mogłyby usprawnić funkcjonowanie całej firmy. Nauczą się dokonywać analizy oraz sporządzać zapis swoich obserwacji. Ponadto zapoznają się z najnowszymi metodami wspomagającymi proces standaryzacji, nauczą się pokonywać bariery wdrożeniowe oraz będą mieli okazję do konsultacji z instruktorem na temat organizacji swojego przedsiębiorstwa.

Program szkolenia

- audytowanie,
- najnowsze metody standaryzacji,
- redukcja błędów,
- tworzenie dokumentacji

Dodatkowe informacje

Uwaga! Zapisując się 30 dni przed rozpoczęciem szkolenia, powołaj się na serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 10% zniżki! Skorzystaj już teraz!

Lokalizacja

Lean Enterprise Institute Polska Sp. z o.o.
ul. Muchoborska 18
54-424 Wrocław.

Położenie na mapie Szkolenie „Standaryzacja pracy”

Opinie o usłudze Szkolenie „Standaryzacja pracy”

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Zarządzanie przedsiębiorstwem

Szkolenie „Menadżer – coach”

Szkolenie „Menadżer – coach”

Szkolenie „Menadżer – coach” stworzone zostało z myślą o osobach zarządzających przedsiębiorstwem oraz personelem, które...

Wrocław, woj. dolnośląskie

0/5 0 Opinii

Rabat 10% na hasło abcNauka.pl

Kontakt