Szkolenie z Google AdWords Professional

Opis usługi Szkolenie z Google AdWords Professional

Szkolenie z Google AdWords Professional polega na przekazaniu wiedzy i umiejętności z zakresu korzystania z Google AdWords do planowania i realizowania dużych kampanii reklamowych. Zajęcia skierowane są do osób, które pracują jako specjaliści SEM przede wszystkim przy dużych kampaniach reklamowych o dużym budżecie. Zachęcani do udziału w szkoleniu są także właściciele przedsiębiorstw, którzy zatrudniają do realizowania kampanii firmy zewnętrzne, aby potrafili wynegocjować warunki współpracy oraz profesjonalnie ocenić wykonane zlecenie. Organizator zapewnia wysoki poziom zajęć oraz profesjonalną kadrę instruktorską o bogatym doświadczeniu. Na zakończenie szkolenia każdy uczestnik otrzyma stosowany certyfikat.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 1 dzień.

Cel szkolenia

Uczestnicy nauczą się korzystania z różnych narzędzi Google AdWords w prowadzeniu dużych kampanii reklamowych. Dowiedzą się, jak poprawić efektywność reklamy oraz zwiększyć dzięki niej zyski firmy. Poznają zasady optymalizacji kampanii reklamy internetowej oraz korzystania z Google Analytics. Ponadto dowiedzą się, jak monitorować budżet kampanii reklamowej.

Program szkolenia

- administrowanie kontami AdWords,
- zapoznanie z AdWords Editor,
- zasady planowania budżetu kampanii,
- ustalenie celu kampanii reklamowej,
- optymalizacja reklamy i kosztów z nią związanych,
- zapoznanie z reklamą kontekstową,
- umiejętność korzystania z Google Analytics,
- kontrola efektywności kampanii trafficowych i konwersacyjnych.

Dodatkowe informacje

Uczestnicy, którzy są członkami Marketing Online i są w posiadaniu kodu promocyjnego, otrzymują 10% zniżki na szkolenie. Jeśli kursant zapisze się od razu na pakiet szkoleń z Google AdWords, zapłaci mniej za zajęcia.

Uwaga! Firma organizująca szkolenie udzieliła naszym użytkownikom rabatu! Zapisując się na zajęcia, powołaj się na nasz serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 10% zniżki! Skorzystaj już teraz!

Lokalizacja

Marketing Online - Centrum Promocji Internetowej
ul. Damrota 6
40-022 Katowice

Położenie na mapie Szkolenie z Google AdWords Professional

Opinie o usłudze Szkolenie z Google AdWords Professional

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy pozycjonowania stron

Szkolenie z Google Analytics

Szkolenie z Google Analytics

Szkolenie z Google Analytics jest zorientowane na zapoznanie uczestników z wiedzą i umiejętnościami z zakresu analityki webowej...

Katowice, woj. śląskie

0/5 0 Opinii

Rabat 10% na hasło abcNauka.pl

Kontakt