Szkolenie rozszerzone „Marketing na Facebooku”

Opis usługi Szkolenie rozszerzone „Marketing na Facebooku”

Szkolenie rozszerzone „Marketing na Facebooku” ma charakter ośmiogodzinnych warsztatów z obsługi portalu społecznościowego, który w ostatnim czasie staje się coraz bardziej popularny na całym świecie. Mogą w nim wziąć udział osoby prowadzące własne konto lub fanpage na Facebooku, przedstawiciele firm, zajmujący się promocją, osoby pracujące w public relations oraz pracownicy specjalizujący się w komunikacji pośredniej. Jednym słowem wszyscy, dla których Facebook jest nie tylko formą komunikacji, ale również miejscem na darmową reklamę. Na zajęciach poznają narzędzia wykorzystywane w portalach społecznościowych oraz wspólnie z osobami prowadzącymi zastanowią się nad strategią działania na tym obszarze.

Instruktorem zajęć będzie Mariusz Juszczyk – absolwent socjologii, który ukończył wiele kursów trenerskich związanych z dziennikarstwem oraz marketingiem, a także Piotr Michalak – współpracujący z wieloma agencjami reklamowymi w Polsce, zorientowany na prowadzenie akcji promocyjnych w sieci.

Absolwenci kursu dodatkowo otrzymują materiały zapisane na tablecie, który zostanie im wręczony po zakończonym szkoleniu.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 8 h.

Cel szkolenia

Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli opanować obsługę zaawansowanych narzędzi używanych na popularnym portalu społecznościowym. Osoby, które w pracy zawodowej są odpowiedzialne za działania marketingowe dowiedzą się, w jaki sposób je prowadzić, aby grono odbiorców stale się poszerzało. Na zajęciach wezmą udział w dyskusjach, pracach zespołowych, analizie poszczególnych przypadków czy też w burzy mózgów, co może okazać się przydatne w tworzeniu kampanii oraz przygotowywaniu strategii. Wyraźny podział na moduł teoretyczny oraz praktyczne warsztaty wyposaży uczestników nie tylko w wiedzę prawną oraz główne założenia Facebooka, ale również pomoże stworzyć fanpage godny pozazdroszczenia.

Program szkolenia

- grupy na Facebooku,
- media społecznościowe dostępne w kraju i za granicą,
- fanpage jako forma autopromocji,
- regulamin korzystania z portalu,
- statystyki i ich analiza,
- dodatkowe aplikacje,
- prywatność na Facebooku,
- wizytówki widoczne na profilu,
- statusy, dyskusje, wpisy,
- strona docelowa,
- tworzenie indywidualnych kampanii.

Dodatkowe informacje

Szkolenie odbywa się także w innych miastach.

Lokalizacja

GoWork
ul. Okopowa 5
20-022 Lublin

Położenie na mapie Szkolenie rozszerzone „Marketing na Facebooku”

Opinie o usłudze Szkolenie rozszerzone „Marketing na Facebooku”

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenia Social Media