Kurs SEO – pozycjonowanie stron www

Opis usługi Kurs SEO – pozycjonowanie stron www

Kurs SEO – pozycjonowanie stron www oferowany jest osobom, które chciałyby poznać tajniki zajmowania wysokiej pozycji w rankingach internetowych. Jest to jedna z najpopularniejszych metod reklamowych, która dociera bezpośrednio do grupy docelowej, dlatego wysoka pozycja powoduje jednocześnie wzrost sprzedaży oraz wzmocnienie jakości marki.

Na koniec kursu każdy uczestnik przystępuje do egzaminu sprawdzającego wiedzę oraz zdobywa dokumenty, które świadczyć będą o nabytych umiejętnościach. Przez kolejne dwa tygodnie ma również możliwość uzyskania bezpłatnych niestacjonarnych konsultacji u osoby prowadzącej. Osoby chętne do udziału w kursie powinny skontaktować się z firmą GoWork poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie oraz uiścić zaliczkę ustaloną przez organizatorów.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 2 dni.

Cel kursu

Uczestnicy nabywają wiedzę, która pozwoli im świadomie działać na rynku internetowym, dowiadują się, jak wyglądają i funkcjonują przeglądarki oraz zastanawiają się, na jakiej zasadzie wyszukują informacje. Uświadomią sobie, jak ważny jest dobór słów kluczowych oraz umieszczanie linków zewnętrznych oraz wewnętrznych. Przyswoją elementy marketingu internetowego oraz poznają zasady SEO (Search Engine Optimization) oraz SEM (Search Engine Marketing). Wspólnie z instruktorem opracują strategie sprzyjające optymalizacji oraz zastanowią się nad wskaźnikiem CTR (Click Through Rate) określającym ilość kliknięć. Wszystkie ćwiczenia, które zrealizowane będą na zajęciach sprawią, że uczestnicy będą potrafili podjąć odpowiednie działania nawet w przypadku utraty wysokiej pozycji w wynikach Google.

Program kursu

- mechanizm wyszukiwania,
- pozycjonowanie stron (SEO, SEM),
- linki pochodzące z zewnątrz,
- projektowanie strony,
- słowa kluczowe i ich znaczenie,
- linki na stronie i ich wpływ,
- optymalizacja strony www,
- widnienie w katalogach,
- określanie ilości kliknięć,
- wyniki Google Maps,
- zwiększenie efektywności sprzedaży.

Lokalizacja

GoWork
ul. Okopowa 5
20-022 Lublin

Położenie na mapie Kurs SEO – pozycjonowanie stron www

Opinie o usłudze Kurs SEO – pozycjonowanie stron www

Nikt jeszcze nie napisał opinii.