Szkolenie „E-sklep 90% praktyki”

Opis usługi Szkolenie „E-sklep 90% praktyki”

Szkolenie „E-sklep 90% praktyki” oferowane jest osobom pragnącym zaistnieć na rynku internetowym. Wykwalifikowana kadra, które posiada doświadczenie w prowadzeniu własnych działalności przygotuje uczestników do sprawnego funkcjonowania w sieci. Osoby, które wezmą udział w szkoleniu dowiedzą się, jak krok po kroku stworzyć własny sklep internetowy, który będzie w stanie się utrzymać oraz zapewni klientom zadowolenie. Na zajęciach wykorzystany będzie sprzęt komputerowy, co pozwoli na praktyczne ćwiczenia, podczas których uczestnicy zaprojektują własne witryny oraz spróbują dokonać przykładowych transakcji.

Cena obejmuje wszystkie materiały, które użyte będą na zajęciach oraz certyfikaty, stanowiące potwierdzenie odbytego szkolenia.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 3 dni.

Cel szkolenia

Główną istotą szkolenia jest zapoznanie uczestników z zasadami obowiązującymi w biznesie internetowym oraz przygotowanie ich do samodzielnych poczynań w tym kierunku. Po zakończonych zajęciach uczestnicy będą potrafili zaprojektować własną stronę, stworzyć biznesplan oraz zbudować relację z przyszłymi klientami. Zastanowią się nad elementami wspólnymi oraz zbieżnymi występującymi pomiędzy standardową sprzedażą a funkcjonowaniem sklepu w Internecie. Poznają sposoby promowania przedsiębiorstwa w sieci poprzez portale społecznościowe, pozycjonowanie stron, porównywarki cenowe, blogi oraz organizowanie przecen i wyprzedaży. Przewaga praktycznych ćwiczeń wyposaży uczestników w wiedzę i umiejętności, które okażą się niezbędne przy prowadzeniu własnej działalności.

Program szkolenia

- domena i platforma e-sklepu,
- produkty oferowane w Internecie,
- prawa i obowiązki konsumentów,
- opodatkowanie,
- własna działalność i szansa na jej rozwój,
- promowanie własnej działalności internetowej,
- SEO i SEM jako sposoby pozycjonowania stron w wyszukiwarkach,
- zadowolenie klienta szansą na sukces,
- formy dostarczania zakupów,
- współpraca z dostawcami,
- praktyczne ćwiczenia na komputerach,
- samodzielne wykonywanie projektów.

Dodatkowe informacje

Szkolenie odbywa się w największych polskich miastach.

Lokalizacja

GoWork
ul. Okopowa 5
20-022 Lublin

Położenie na mapie Szkolenie „E-sklep 90% praktyki”

Opinie o usłudze Szkolenie „E-sklep 90% praktyki”

Nikt jeszcze nie napisał opinii.