Szkolenie "E-marketing, TRENDY"

Opis usługi Szkolenie "E-marketing, TRENDY"

Szkolenie "E-marketing, TRENDY" skupia się na zapoznaniu uczestników z wiedzą i umiejętnościami z zakresu marketingu internetowego, który pozwoli na zwiększenie zysków firmy. Zajęcia skierowane są do pracowników małych i średnich firm, którzy zajmują się działaniami marketingowymi, a także do osób z kadry zarządzającej. Grupy szkoleniowe są minimum 6-, a maksimum 12-osobowe, więc trener może zapewnić każdemu indywidualne podejście oraz wysoki poziom nauczania.

Spotkania są prowadzone przez Michała Bureckiego, który jest doświadczonym trenerem szkoleń z zakresu e-marketingu. Metody szkoleniowe opierają się na praktycznych ćwiczeniach, co pozwoli na opanowanie przez uczestników niezbędnych umiejętności. Organizator zapewnia w cenie szkolenia wszelkie potrzebne materiały dydaktyczne na dysku pendrive, a także obiad, przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Na zakończenie zajęć uczestnicy na własne życzenie mogą otrzymać zaświadczenie o udziale w szkoleniu.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 1 dzień/8 h.

Cel szkolenia

Uczestnicy nauczą się wykorzystywać Internet i jego możliwości do działań biznesowych związanych z reklamą i promocją usług firmy. Dowiedzą się, w jaki sposób zaistnieć w sieci internetowej oraz uzyskać przewagę nad konkurencją. Program szkolenia jest aktualizowany zgodnie z najnowszymi danymi, więc kursanci zawsze są na bieżąco z obowiązującymi trendami.

Program szkolenia

- tworzenie i zasięg reklamy internetowej,
- najnowsze narzędzia komunikacji on-line,
- internetowe badanie marketingowe,
- moda na social media,
- użytkownicy sieci internetowej,
- zasady skutecznej promocji,
- praktyczne ćwiczenia.

Dodatkowe informacje

Jeśli nie zgłosi się minimum 6 osób, organizator może na tydzień przed rozpoczęciem szkolenia odwołać je lub przesunąć na inny termin.

Uwaga! Firma organizująca szkolenie udzieliła naszym użytkownikom rabatu! Zapisując się na zajęcia, powołaj się na nasz serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 10% zniżki! Skorzystaj już teraz!

Lokalizacja

SUN SOLUTIONS
ul. Jana Wasilkowskiego 1A/58
02-776 Warszawa

Położenie na mapie Szkolenie "E-marketing, TRENDY"

Opinie o usłudze Szkolenie "E-marketing, TRENDY"

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii E-Marketing

Kurs Google Adwords

Kurs Google Adwords

Kurs Google Adwords jest skierowany do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności z zakresu szeroko pojętej reklamy w...

Warszawa, woj. mazowieckie

0/5 0 Opinii
Kontakt
Szkolenie z reklamy internetowej

Szkolenie z reklamy internetowej

Szkolenie z reklamy internetowej skupia się na zagadnieniach związanych z promowaniem firmy w Internecie. Adresatami zajęć są...

Warszawa, woj. mazowieckie

0/5 0 Opinii

Rabat 10% na hasło abcNauka.pl

Kontakt