Rozszerzony kurs pozycjonowania stron – sekret SEO w zasięgu Twojej ręki

Opis usługi Rozszerzony kurs pozycjonowania stron – sekret SEO w zasięgu Twojej ręki

Rozszerzony kurs pozycjonowania stron – sekret SEO w zasięgu Twojej ręki to propozycja dla młodzieży oraz osób dorosłych, które chciałyby dowiedzieć się, jak poprawić funkcjonowanie swojego przedsiębiorstwa w Internecie. Strona, która jest odpowiednia pozycjonowana trafia bowiem do szerszego grona odbiorców, co przyczynia się do wzrostu sprzedaży oraz poprawy jakości danej marki. Aktualnie jest to jedna z efektywniejszych form reklamy, ponieważ odbiorcy, wyszukując informacje w Internecie, wierzą w to, że strona pojawiająca się jako jedna z pierwszych, w rzeczywistości również zajmuje tak wysoką pozycję. Uwieńczeniem spotkań będzie przystąpienie do egzaminu, a następnie oficjalne wręczenie certyfikatów i zaświadczeń, potwierdzających nabyte umiejętności oraz określających, jak wyglądał przebieg całego kursu.

Istnieje możliwość odbycia kursu we własnej firmie lub w miejscu zamieszkania, po uprzednim skontaktowaniu się z jednostką organizującą. Dodatkowo firma GoWork zapewnia niestacjonarne konsultacje przez 14 dni po zakończeniu kursu oraz daje możliwość korzystania z tableta, który po zakończonych zajęciach staje się własnością uczestnika.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 16 h/2 dni.

Cel kursu

Kurs wyposaża uczestników w wiedzę z zakresu pozycjonowania stron internetowych. Kursanci dowiadują się, jak funkcjonują wyszukiwarki i na jakiej podstawie szufladkują informacje. Uzyskują praktyczne porady od osób, które zajmują się pozycjonowaniem od wielu lat oraz ustalą cele SEO (Search Engine Positioning). Szczególną uwagę zwrócą na słowa kluczowe, które odgrywają znaczącą rolę w pozycjonowaniu stron oraz spróbują je dobrać tak, aby strona ukazywała się jako jedna z pierwszych. Dostrzegą również znaczenie linków umieszczanych na stronach, które wpływają na efektywniejsze wyszukiwanie strony oraz wypracują strategie dotyczące optymalizacji. Kolejne zagadnienie poświęcone będzie treściom niepożądanym, a więc spamowi. Uczestnicy poznają negatywne skutki tych niepotrzebnych wiadomości oraz dowiedzą się, jak postępować, aby było ich jak najmniej.

Ostatnim aspektem kursu będzie praktyczna analiza zarówno konkretnych serwerów, jak i statystyk odnoszenia korzyści przez konkurentów. Nie zabraknie również wiadomości dotyczących osiągania wysokiej pozycji w Google Maps oraz blokad nakładanych przez wyszukiwarkę Google. Absolwenci kursu będą wiedzieli, jak zachować się w chwili tracenia wysokiej pozycji w wyszukiwarkach, ponieważ poznają mechanizm pozycjonowania od podstaw, dzięki czemu staną się bardziej świadomi dotychczasowych zachowań.

Program kursu

- wyszukiwanie informacji przez wyszukiwarki,
- cele SEO,
- rankingi w sieci,
- wyszukiwarka i zasady jej funkcjonowania,
- linki pochodzące z zewnątrz,
- projektowanie stron www,
- treści zawarte w Internecie a osiąganie wysokiej pozycji w rankingach,
- dobór słów kluczowych i znaczenie tego zjawiska,
- linki przychodzące oraz wychodzące,
- optymalizacja i jej tajniki,
- katalogi w Internecie,
- treści niepożądane (spam) i sposoby ich eliminowania,
- SMO (Social Media Optimization),
- linki sponsorowane,
- PPC (mający zwiększyć zainteresowanie danym portalem czy serwisem),
- narzędzia wykorzystywane w SEO,
- Google Maps i dane tam zawarte,
- blokady nadawane przez wyszukiwarki,
- przyczyny spadku oglądalności.

Lokalizacja

GoWork
ul. Żurawia 47/49 piętro IV, lokal 424
00-680 Warszawa

Położenie na mapie Rozszerzony kurs pozycjonowania stron – sekret SEO w zasięgu Twojej ręki

Opinie o usłudze Rozszerzony kurs pozycjonowania stron – sekret SEO w zasięgu Twojej ręki

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenia i kursy SEO

Szkolenie SEO Friendly

Szkolenie SEO Friendly

Szkolenie SEO Friendly zaadresowane jest do osób, które pragną poznać profesjonalną wiedzę na temat pozycjonowania własnego...

Warszawa, woj. mazowieckie

0/5 0 Opinii
Kontakt