Szkolenie e-marketingowe

Opis usługi Szkolenie e-marketingowe

Szkolenie e-marketingowe jest zorientowane na zapoznanie uczestników zajęć z możliwościami reklamowymi, jakie niesie ze sobą Internet. Spotkania przeznaczone są dla pracowników i właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą rozwijać się i zwiększyć swoje zyski za pomocą działalności internetowej. Tematyka, miejsce i czas trwania szkolenia są indywidualnie ustalane z klientem. Organizator gwarantuje doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorską.

Zajęcia prowadzone są metodami warsztatowymi, aby uczestnicy w jak najwyższym stopniu opanowali nie tylko wiedzę, ale też umiejętności. Wysoką jakość i efektywność szkolenia zapewniają również niewielkie grupy szkoleniowe. Kursanci otrzymają wszystkie potrzebne materiały dydaktyczne wydrukowane oraz w wersji elektronicznej, a na zakończenie szkolenia zostaną im wręczone stosowne zaświadczenia. Trener oferuje bezpłatne konsultacje wszystkim uczestnikom po odbyciu szkolenia.

Czas trwania szkolenia

Aby poznać czas trwania szkolenia, należy skontaktować się z usługodawcą.

Cel szkolenia

Uczestnicy dowiedzą się, jakie możliwości niesie ze sobą Internet w dziedzinie reklamy i kontaktów z klientem oraz z partnerami biznesowymi. Nauczą się korzystać z sieci internetowej w celu zwiększania zysków firmy. Program szkolenia jest dostosowywany do potrzeb klienta, może opierać się na tematyce efektywnej reklamy w wyszukiwarkach oraz z wykorzystaniem linków sponsorowanych. Ponadto kursanci dowiedzą się, jak media społecznościowe mogą wpłynąć na skuteczność reklamowania. Poznają istotę posiadania strony internetowej.

Program szkolenia

Aby poznać program szkolenia, należy skontaktować się z usługodawcą.

Lokalizacja

webVIP
os. Wichrowe Wzgórze 13/93
61-675 Poznań

Położenie na mapie Szkolenie e-marketingowe

Opinie o usłudze Szkolenie e-marketingowe

Nikt jeszcze nie napisał opinii.