Kurs z e-mail marketingu

Opis usługi Kurs z e-mail marketingu

Kurs z e-mail marketingu zaadresowany jest do osób, które zajmują się podobną działalnością i chciałyby usystematyzować swoją wiedzę tematyczną lub do zainteresowanych podjęciem takiej działalności – w celu rozpoznania mechanizmów rządzących rynkiem. E-mail marketing, jako forma nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem, może bardzo przyczynić się do budowania dobrego wizerunku firmy. Treści programowe wprowadzą uczestników w proces tworzenia i zarządzania newsletterów, dzienników elektronicznych, biuletynów oraz reklam przesyłanych za pośrednictwem skrzynki mailingowej. Jako stosunkowo nowy sposób dbania o relacje konsumenckie, podlega ona ciągłemu rozwojowi oraz ulepszeniu. Warto skorzystać z fachowej wiedzy na ten temat.

Kurs ma charakter podstawowy lub zaawansowany, w zależności od stanu początkowej wiedzy uczestników. Wychodząc naprzeciw odbiorcom programu, organizator daje możliwość dostosowania pewnych jego elementów na wyraźną prośbę uczestników.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 8 godzin i realizowany jest w ciągu jednego dnia.

Cel kursu

Opanowanie wiedzy praktycznej i teoretycznej z zakresu e-mail marketingu. Zrozumienie istoty działań o podobnym zakresie oraz form zarządzania nimi. Poznanie i stosowanie zasad savoir-vivre'u internetowego. Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami i bieżąca wymiana informacji. Budowanie dobrego wizerunku firmy.

Program kursu

- definicja i istota e-mail marketingu,
- budowanie i organizacja pracy bazy mailingowej,
- zasady tworzenia właściwego przekazu za pośrednictwem poczty elektronicznej,
- wysyłanie wiadomości i obsługa informacji zwrotnej,
- kreowanie szablonów komunikowania się.

Dodatkowe informacje

Ukończenie całego modułu wiąże się z uzyskaniem stosownego certyfikatu.

Lokalizacja

AP Edukacja
ul. Piotrkowska 132 lok. 5
90-062 Łódź

Położenie na mapie Kurs z e-mail marketingu

Opinie o usłudze Kurs z e-mail marketingu

Nikt jeszcze nie napisał opinii.