Warsztaty filmów animowanych

Opis usługi Warsztaty filmów animowanych

Warsztaty filmów animowanych skierowane są do dzieci w wieku od 9 do 12 lat. Podczas zajęć będą one nie tylko zapoznawały się ze światem filmu i animacji, ale również rozwiną swoje umiejętności manualne oraz artystyczne. Stworzą rysunki, kukiełki czy figurki, które zostaną później wprowadzone w ruch. Dowiedzą się również, jakie techniki wykorzystywane są przez animatorów. Zaznajomią się z potrzebnym sprzętem. Dzięki temu krok po kroku, pod okiem prowadzących, stworzą własną animację.

Zajęcia prowadzone są przez Mateusza Ciągłę (zawodowego fotografa) oraz Katarzynę Krasowską (pedagoga i plastyczkę).

Czas trwania warsztatów

W celu zapoznania się z czasem trwania warsztatów skontaktuj się z usługodawcą.

Cel warsztatów

Młodzi uczestnicy podczas warsztatów zapoznają się ze światem filmów animowanych. Dowiedzą się, jakie technologie wykorzystywane są podczas tworzenia animacji. Wraz z prowadzącym dokonają przeglądu potrzebnego sprzętu. W trakcie tych zajęć stworzą od początku krótki film animowany. Wykonają rysunki, kukiełki, figurki, które następnie za pomocą rozmaitych narzędzi zostaną wprowadzone w ruch. Dzięki temu rozwiną swoje zdolności artystyczne i nauczą się wykorzystywać je podczas konkretnych zadań. Pasja prowadzących być może sprawi, że dzieciaki również pokochają sztukę filmową i zechcą nadal rozwijać się w tym kierunku.

Program warsztatów

W celu zapoznania się ze szczegółowym programem warsztatów skontaktuj się z usługodawcą.

Lokalizacja

Dom Kultury DOROŻKARNIA
ul. Siekierkowska 28
00-709 Warszawa

Położenie na mapie Warsztaty filmów animowanych

Opinie o usłudze Warsztaty filmów animowanych

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Warsztaty filmowe

Warsztaty filmowe

Warsztaty filmowe

Warsztaty filmowe to cykl spotkań dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, maturzystów i studentów zainteresowanych...

Warszawa, woj. mazowieckie

0/5 0 Opinii
Kontakt