Kurs „Trener psów sportowych – Obedience”

Opis usługi Kurs „Trener psów sportowych – Obedience”

Kurs „Trener psów sportowych – Obedience” to spotkania, które prowadzą do przyswojenia zasad panujących w sporcie obedience, polegającym na szkoleniu psów i uczeniu ich bezwzględnego posłuszeństwa. To stosunkowo młody sport, który w Polsce funkcjonuje od roku 2006 i zaczyna się cieszyć coraz większym zainteresowaniem. Osoby, które chcą brać udział w kursie wybierają sześć modułów tematycznych, które skupiają się na wybranych aspektach dotyczących tresury psów sportowych oraz trzy tematy konsultacji internetowych. Warunkiem zaliczenia jest obecność na wszystkich seminariach, zdanie egzaminu z pozytywnym wynikiem oraz uczestnictwo w klasie drugiej (do roku po skończonym kursie).

Program zajęć składa się z teoretycznych wykładów, praktycznych ćwiczeń oraz tzw. webinariów, czyli konsultacji internetowych. Zajęcia prowadzone będą przez specjalistów w dziedzinie tresury zwierząt, którzy niejednokrotnie zdobywali medale na zawodach organizowanych w Polsce i za granicą.

Czas trwania kursu

W celu zapoznania się z czasem trwania kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Cel kursu

Kurs pozwala zdobyć kwalifikacje uprawniające do wykonywania zawodu, jakim jest trener psów sportowych w zakresie obedience. Uczestnicy dowiadują się, jakie zasady panują w tej dyscyplinie sportowej, za co przyznawane są punkty oraz jak wyglądają treningi, które przygotowują psy do uczestnictwa w zawodach. Internetowe rozmowy ze specjalistami pomogą im poznać przyczyny stresu i negatywnych zachowań u czworonoga oraz pozwolą na zrozumienie ogólnych mechanizmów zwierzęcych.

Program kursu

- nauka posłuszeństwa psów,
- przygotowanie do zawodów,
- objawy stresu u zwierząt,
- obedience (nowa dyscyplina sportowa),
- układ treningu,
- regulamin przeprowadzania zawodów,
- przyznawanie ocen na zawodach.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Organizatorzy przewidzieli specjalną zniżkę dla naszych użytkowników! Wystarczy, że przy zapisie na kurs, powołasz się na serwis abcNauka.pl, a możesz liczyć na 5% zniżkę! Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Lokalizacja

Niepubliczne Centrum Kształcenia SILVA-LUPUS
ul. Witomińska 46
81-311 Gdynia

Położenie na mapie Kurs „Trener psów sportowych – Obedience”

Opinie o usłudze Kurs „Trener psów sportowych – Obedience”

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenie zwierząt

Kurs „Treser psów zoopsycholog”

Kurs „Treser psów zoopsycholog”

Kurs „Treser psów zoopsycholog” to zajęcia, które pozwolą na zdobycie dwóch specjalizacji w jednym czasie. Niepubliczne...

Gdynia, woj. pomorskie

0/5 0 Opinii

Rabat 5% na hasło abcNauka.pl

Kontakt
Szkolenie „Treser psów”

Szkolenie „Treser psów”

Szkolenie „Treser psów” to zajęcia organizowane przez Niepubliczne Centrum Kształcenia „Silva-Lupus” wraz ze...

Gdynia, woj. pomorskie

0/5 0 Opinii

Rabat 5% na hasło abcNauka.pl

Kontakt