Szkolenie „Treser psów”

Opis usługi Szkolenie „Treser psów”

Szkolenie „Treser psów” to zajęcia organizowane przez Niepubliczne Centrum Kształcenia „Silva-Lupus” wraz ze szkołą Wesoła Łapka. Osoby, które zdecydują się na uczestnictwo w zajęciach zdobędą kwalifikacje niezbędne do otrzymania tytułu tresera psów, ale również zaświadczenia wypisane na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Cena szkolenia obejmuje nie tylko zajęcia, ale także zakwaterowanie, śniadania, obiady i kolacje oraz wszelkie materiały, które wykorzystane zostaną podczas zajęć. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chciałyby pracować w szkole trenerskiej, założyć własną działalność lub przyswoić zasady tresowania psów dla własnej satysfakcji.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 7 dni.

Cel szkolenia

Uczestnicy dowiadują się, jak trenować psy, aby były posłuszne i rozumiały specyfikę wypowiadanych słów. Uczą się kontaktowania nie tylko z czworonogami, ale również z ich właścicielami. Próbują zlikwidować negatywne zachowania i reakcje psów oraz sprawiają, iż pies staje się bezproblemowy oraz użyteczny. Szkolenie nauczy uczestników cierpliwości, wytrzymałości oraz zaangażowania.

Program szkolenia

W celu zapoznania się z programem szkolenia skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Organizatorzy przewidzieli specjalną zniżkę dla naszych użytkowników! Wystarczy, że przy zapisie na szkolenie, powołasz się na serwis abcNauka.pl, a możesz liczyć na 5% zniżkę! Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Lokalizacja

Niepubliczne Centrum Kształcenia SILVA-LUPUS
ul. Witomińska 46
81-311 Gdynia

Położenie na mapie Szkolenie „Treser psów”

Opinie o usłudze Szkolenie „Treser psów”

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenie zwierząt

Kurs „Treser psów zoopsycholog”

Kurs „Treser psów zoopsycholog”

Kurs „Treser psów zoopsycholog” to zajęcia, które pozwolą na zdobycie dwóch specjalizacji w jednym czasie. Niepubliczne...

Gdynia, woj. pomorskie

0/5 0 Opinii

Rabat 5% na hasło abcNauka.pl

Kontakt