"Spirala życia" - kurs z elementami NLP

Opis usługi "Spirala życia" - kurs z elementami NLP

"Spirala życia" - kurs z elementami NLP adresowany jest do wszystkich osób, które chciałyby pogłębić samoświadomość i rozwój osobisty. Uczestnicy szkolenia precyzyjnie określą swoje plany, potrzeby i marzenia oraz dowiedzą się, w jaki sposób opracować strategię samorealizacji. Zaczną świadomie wpływać na swoje życie i kierować zmianami. Będą podejmować skuteczne decyzje i z sukcesem realizować cele. Określą swoją misję i wizję dalszego rozwoju. Poznają wybrane techniki NLP, dzięki którym będą potrafili odciąć się od negatywnych doświadczeń z przeszłości i usunąć ich wpływ na obecne życie.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 18 godzin.

Cel kursu

Uczestnicy szkolenia pozbędą się ograniczających przekonań i niepożądanych schematów działań. Staną się dokładnie tym, kim zawsze chcieli być. Zlikwidują negatywne nawyki i zachowania przeszkadzające im w skutecznym działaniu. Określą swoją drogę rozwoju i zaczną świadomie podejmować decyzje. Poznają narzędzie NLP "Linia Czasu" i dowiedzą się, jak efektywnie z niego korzystać. Zdiagnozują indywidualną sferę życia i sferę wartości oraz odnajdą własną rolę życiową.

Program kursu

W celu poznania szczegółów programu należy skontaktować się z organizatorem.

Dodatkowe informacje

Uczestnicy zajęć otrzymają świadectwo ukończenia kursu. Cena obejmuje m.in. materiały szkoleniowe.

Lokalizacja

Prospero Business Training
ul. Francuska 35/37
40-027 Katowice

Położenie na mapie "Spirala życia" - kurs z elementami NLP

Opinie o usłudze "Spirala życia" - kurs z elementami NLP

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenia i kursy NLP

Szkolenie "Wprowadzenie do NLP"

Szkolenie "Wprowadzenie do NLP"

Szkolenie "Wprowadzenie do NLP" adresowane jest do pedagogów, osób zarządzających placówkami edukacyjnymi oraz wszystkich,...

Katowice, woj. śląskie

0/5 0 Opinii
Kontakt