Szkolenie "Practitioner of Art of NLP"

Opis usługi Szkolenie "Practitioner of Art of NLP"

Szkolenie "Practitioner of Art of NLP" skierowane jest do osób, które chciałyby pogłębić rozwój osobisty i zacząć skuteczniej działać w obszarze zawodowym i prywatnym. Uczestnicy szkolenia poznają narzędzia programowania neurolingwistycznego (NLP) i nauczą się efektywnie korzystać z nich w codziennym życiu. Dowiedzą się, w jaki sposób zbudować trwałe i silne relacje z innymi ludźmi oraz jak rozwinąć swoje kompetencje społeczne. Nauczą się skuteczniej komunikować z innymi ludźmi oraz pogłębią samoświadomość. Pozbędą się ograniczających przekonań, lęków i niepożądanych zachowań. Dowiedzą się, jak ogromna siła w nich tkwi i zaczną w pełni ją wykorzystywać. Będą potrafili zlikwidować negatywny wpływ trudnych doświadczeń z przeszłości na ich obecne życie. Poznają techniki, dzięki którym zaczną efektywnie zarządzać czasem.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 21 dni (cykl siedmiu spotkań).

Cel szkolenia

Uczestnicy szkolenia poznają narzędzia i metody NLP. Dowiedzą się, w jaki sposób precyzyjnie określać swoje cele i jak skutecznie je realizować. Będą potrafili dotrzeć do własnych, wewnętrznych zasobów oraz je rozbudować. Staną się bardziej kreatywni, odważni i otwarci. Poznają techniki likwidowania niepożądanych schematów myślowych i sposoby nastawienia się na osiągnięcie sukcesu. Będą potrafili rozpoznać typ osobowościowy rozmówcy i dostosować się do niego, by skuteczniej się komunikować lub zdobyć ważne informacje. Dowiedzą się, czym jest Linia Czasu i jak skutecznie z niej korzystać. Poznają metody precyzyjnego wyrażania myśli i wywierania wpływu na rozmówcę.

Program szkolenia

W celu poznania szczegółów programu należy skontaktować się z organizatorem.

Dodatkowe informacje

Uczestnicy szkolenia uzyskają certyfikat "Practitioner of Art of NLP", który uprawnia do prowadzenia kursów wprowadzających do NLP. Cena obejmuje m.in. materiały szkoleniowe.

Lokalizacja

Prospero Business Training
ul. Francuska 35/37
40-027 Katowice

Położenie na mapie Szkolenie "Practitioner of Art of NLP"

Opinie o usłudze Szkolenie "Practitioner of Art of NLP"

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenia i kursy NLP

Szkolenie "Wprowadzenie do NLP"

Szkolenie "Wprowadzenie do NLP"

Szkolenie "Wprowadzenie do NLP" adresowane jest do pedagogów, osób zarządzających placówkami edukacyjnymi oraz wszystkich,...

Katowice, woj. śląskie

0/5 0 Opinii
Kontakt