Szkolenie NLP "Zawodowy Kurs Arteterapii"

Opis usługi Szkolenie NLP "Zawodowy Kurs Arteterapii"

Szkolenie NLP "Zawodowy Kurs Arteterapii" jest znakomitą propozycją dla psychologów, pedagogów i terapeutów, ale także dla osób, które nie posiadają wykształcenia w tym kierunku, a chciałyby pomagać innym ludziom. Uczestnicy szkolenia zostaną przygotowani do pracy terapeutycznej z dziećmi i dorosłymi. Poznają wybrane techniki NLP i metody skutecznej komunikacji interpersonalnej. Pogłębią samoświadomość i zwiększą pewność siebie. Odkryją własny potencjał i nauczą się w pełni z niego korzystać. Zlikwidują swoje lęki, obawy, ograniczające przekonania i niepożądane zachowania. Dowiedzą się, w jaki sposób budować głębokie relacje z innymi ludźmi oraz jak skutecznie się z nimi komunikować. Staną się bardziej kreatywni i otwarci. Poznają cele i techniki arteterapii oraz dowiedzą się, w jaki sposób wykorzystać podczas terapii muzykę, dramę, plastykę, bajkoterapię czy stymulowanie zmysłów. Szkolenie będzie miało formę wykładów oraz warsztatów praktycznych.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 100 godzin (cykl czterech trzydniowych zjazdów).

Cel szkolenia

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, w jaki sposób nawiązywać skuteczny kontakt werbalny i pozawerbalny oraz jak go kontrolować. Zdobędą umiejętność efektywnej komunikacji oraz wpływania na rozmówcę. Poznają historię arteterapii oraz jej liczne funkcje. Dowiedzą się, jak pracować z własnymi emocjami i pomagać innym kontrolować ich stany emocjonalne. Będą potrafili uwrażliwić klientów na nowe bodźce, poprzez stymulację ich zmysłów. Poznają metody terapii przez kontakt z przyrodą oraz dowiedzą się, jak wykorzystywać biblioterapię. Będą potrafili pogłębić samoświadomość klientów oraz zwiększyć ich kreatywność i poczucie własnej wartości.

Program szkolenia

W celu poznania szczegółów programu należy skontaktować się z organizatorem.

Dodatkowe informacje

Uczestnicy szkolenia uzyskają dyplom Arteterapeuty, a także zaświadczenie o ukończeniu Zawodowego Kursu Arteterapii. Cena obejmuje m.in. materiały szkoleniowe, ciepły posiłek oraz serwis kawowy.

Uwaga! Organizatorzy przewidzieli specjalną zniżkę dla naszych użytkowników! Wystarczy, że przy zapisie powołasz się na hasło abcNauka.pl, a otrzymasz 5% rabat! Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Lokalizacja

Fabryka Kreatywności
ul. M. Konopnickiej 9/1
41-500 Chorzów

Położenie na mapie Szkolenie NLP "Zawodowy Kurs Arteterapii"

Opinie o usłudze Szkolenie NLP "Zawodowy Kurs Arteterapii"

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenia i kursy NLP