Szkolenie z komunikacji interpersonalnej, z elementami NLP

Opis usługi Szkolenie z komunikacji interpersonalnej, z elementami NLP

Szkolenie z komunikacji interpersonalnej, z elementami NLP skierowane jest do wszystkich osób związanych z biznesem, które chciałyby poznać techniki programowania neurolingwistycznego (NLP) i budować dzięki nim skuteczne relacje z klientami. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, w jaki sposób nawiązać prawidłowy kontakt werbalny oraz pozawerbalny z rozmówcą. Poznają metody efektywnej komunikacji interpersonalnej oraz najważniejsze zasady lingwistyczne. Nauczą się odpowiednio sobie radzić w problemowych sytuacjach, a także skutecznie reagować na zastrzeżenia i obiekcje klienta. Dowiedzą się, jak wzbudzić w rozmówcy zaufanie i w jaki sposób umiejętnie przekonać go do zakupu produktu lub skorzystania z usługi firmy. Zdobyte umiejętności uczestnicy szkolenia będą mogli wykorzystać w praktyce, podczas ćwiczeń.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 16 godzin.

Cel szkolenia

Uczestnicy szkolenia poznają techniki NLP i nauczą się efektywnie korzystać z nich w życiu zawodowym. Dowiedzą się, w jaki sposób oddziaływać na podświadomość klienta, za pomocą mowy ciała i komunikacji werbalnej. Nauczą się budować efektywne i trwałe relacje z klientami. Poznają narzędzia skutecznej komunikacji, dzięki którym będą z sukcesem finalizować sprzedaż. Dowiedzą się, w jaki sposób kontrolować negatywne przekazy oraz jak radzić sobie z trudnymi klientami.

Program szkolenia

W celu poznania szczegółów programu należy skontaktować się z organizatorem.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Organizatorzy przewidzieli specjalną zniżkę dla naszych użytkowników! Wystarczy, że przy zapisie powołasz się na hasło abcNauka.pl, a otrzymasz 10% rabat! Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Lokalizacja

Fabryka Kreatywności
ul. M. Konopnickiej 9/1
41-500 Chorzów

Położenie na mapie Szkolenie z komunikacji interpersonalnej, z elementami NLP

Opinie o usłudze Szkolenie z komunikacji interpersonalnej, z elementami NLP

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenia i kursy NLP

Szkolenie NLP "Zawodowy Kurs Arteterapii"

Szkolenie NLP "Zawodowy Kurs Arteterapii"

Szkolenie NLP "Zawodowy Kurs Arteterapii" jest znakomitą propozycją dla psychologów, pedagogów i terapeutów, ale także dla...

Chorzów, woj. śląskie

0/5 0 Opinii

Rabat 5% na hasło abcNauka.pl

Kontakt