Jednodniowe szkolenie "Wystartuj z NLP"

Opis usługi Jednodniowe szkolenie "Wystartuj z NLP"

Jednodniowe szkolenie "Wystartuj z NLP" skierowane jest do osób, które chciałyby poznać podstawowe założenia i techniki programowania neurolingwistycznego (NLP) oraz nauczyć się, jak skutecznie stosować je w sferze zawodowej i osobistej. Uczestnicy szkolenia znacznie pogłębią swój rozwój osobisty oraz dowiedzą się, jak efektywnie stosować techniki NLP, by odnieść sukces. Poznają zasady skutecznej komunikacji i wywierania wpływu na rozmówcę. Pozytywnie wpłyną na swój wizerunek, będą łatwiej nawiązywać kontakty z innymi ludźmi oraz zyskają większą pewność siebie. Zwiększą samoświadomość, staną się bardziej kreatywni, otwarci i odważni. Zaczną realizować swoje marzenia. Trenerzy szkolenia zaprezentują jedynie sprawdzone i skuteczne metody, które uczestnicy będą mogli natychmiast wykorzystać w codziennym życiu.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 1 dzień.

Cel szkolenia

Uczestnicy szkolenia zdobędą umiejętności niezbędne do skutecznych kontaktów biznesowych i osobistych. Dzięki poznanym technikom NLP, będą mogli odpowiednio kształtować swoje relacje z innymi ludźmi. Zaczną lepiej rozumieć samych siebie i diagnozować swoje potrzeby. Precyzyjnie określą cele do realizacji. Będą potrafili skutecznie komunikować się z bliskimi i pracownikami oraz budować z nimi pozytywne relacje. Poznają metody, dzięki którym posiądą umiejętność wywierania wpływu na emocje własne i innych ludzi.

Program szkolenia

W celu poznania szczegółów programu należy skontaktować się z organizatorem.

Dodatkowe informacje

Uczestnicy zajęć otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia.

Uwaga! Powołaj się podczas zapisu na serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 5% rabatu. Nie czekaj, skorzystaj już dziś!

Lokalizacja

Neurotrainers
ul. Zwycięstwa 12 lok. 7
44-100 Gliwice

Położenie na mapie Jednodniowe szkolenie "Wystartuj z NLP"

Opinie o usłudze Jednodniowe szkolenie "Wystartuj z NLP"

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenia i kursy NLP

Szkolenie NLP "Akademia umysłów"

Szkolenie NLP "Akademia umysłów"

Szkolenie NLP "Akademia umysłów" jest znakomitą propozycją dla osób, które chcą poznać nowoczesne techniki ogólnorozwojowe z...

Gliwice, woj. śląskie

0/5 0 Opinii

Rabat 5% na hasło abcNauka.pl

Kontakt