Szkolenie z NLP w zarządzaniu

Opis usługi Szkolenie z NLP w zarządzaniu

Szkolenie z NLP w zarządzaniu skierowane jest do wszystkich osób, które chciałyby poznać techniki programowania neurolingwistycznego (NLP) oraz zdobyć umiejętność skutecznego wykorzystywania ich w pracy zawodowej. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, w jaki sposób efektywnie wywierać wpływ na pracowników oraz motywować ich do wydajniejszej pracy. Będą potrafili kontrolować swoje i cudze stany emocjonalne. Staną się bardziej kreatywni, stworzą swój pozytywny wizerunek, wzbudzą zaufanie pracowników oraz zyskają większą pewność siebie. Poznają metody skutecznej komunikacji i precyzyjnego wyrażania myśli. Dowiedzą się, w jaki sposób przykuć uwagę pracowników podczas zebrań czy innych wystąpień. Będą potrafili rozpoznać różne typy osobowościowe wśród pracowników i wykorzystywać to do odpowiedniego zarządzania nimi. Zaczną doskonale posługiwać się narzędziami NLP oraz zasadami psychologii perswazji. Przeprogramują swoją podświadomość na odnoszenie sukcesów.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 2 dni.

Cel szkolenia

Uczestnicy szkolenia zdobędą umiejętność efektywnej komunikacji werbalnej i pozawerbalnej. Skutecznie opanują język perswazji. Poznają efektywne metody likwidowania stresu i techniki relaksacji. Będą skutecznie zarządzać czasem, określać cele i efektywnie je realizować. Dowiedzą się, w jaki sposób radzić sobie w sytuacjach problemowych oraz w konfliktowych rozmowach z pracownikami. Przeanalizują swoją osobowość, zmienią niepożądane nawyki i zachowania.

Program szkolenia

W celu poznania szczegółów programu należy skontaktować się z organizatorem.

Dodatkowe informacje

Uczestnicy szkolenia otrzymają Certyfikat NLP w zarządzaniu. Cena obejmuje podręcznik z gotowymi skryptami.

Lokalizacja

Wielkopolski Instytut Neurolingwistyki ENTERPRISE
ul. Wierzbięcice 16/4
61-568 Poznań

Położenie na mapie Szkolenie z NLP w zarządzaniu

Opinie o usłudze Szkolenie z NLP w zarządzaniu

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenia i kursy NLP

Kurs "Sekrety perswazji w biznesie"

Kurs "Sekrety perswazji w biznesie"

Kurs "Sekrety perswazji w biznesie" skierowany jest do osób, które chcą, aby ich firma odniosła sukces i zwielokrotniła zyski,...

Poznań, woj. wielkopolskie

0/5 0 Opinii
Kontakt
Szkolenie "NLP w edukacji"

Szkolenie "NLP w edukacji"

Szkolenie "NLP w edukacji" skierowane jest do pedagogów, którzy chcieliby poznać nowoczesne techniki programowania...

Poznań, woj. wielkopolskie

0/5 0 Opinii
Kontakt