Szkolenie "NLP w edukacji"

Opis usługi Szkolenie "NLP w edukacji"

Szkolenie "NLP w edukacji" skierowane jest do pedagogów, którzy chcieliby poznać nowoczesne techniki programowania neurolingwistycznego (NLP), by dzięki nim skuteczniej i efektywniej przekazywać wiedzę, mieć pozytywne i silne relacje z uczniami oraz odczuwać radość i zadowolenie ze swojej pracy. Uczestnicy szkolenia będą potrafili zmotywować uczniów do samodzielnego poszerzania wiedzy. Dowiedzą się, w jaki sposób operować głosem i jakich technik językowych użyć, by podczas zajęć wzbudzać stałą uwagę uczniów. Poznają metody, dzięki którym uczniowie będą przychodzić na ich zajęcia z zainteresowaniem i zadowoleniem. Będą potrafili skutecznie i etycznie wywierać wpływ na uczniów, stworzą z nimi partnerskie relacje i zyskają ich zaufanie. Poznają najnowsze badania na temat mózgu i będą potrafili wpływać na uczniów, wykorzystując mechanizmy działania ich umysłów.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 2 dni.

Cel szkolenia

Uczestnicy szkolenia zdobędą umiejętność skutecznego posługiwania się technikami NLP i zasadami psychologii perswazji. Nauczą się efektywnie motywować siebie i uczniów. Będą z powodzeniem stosować język perswazji oraz dowiedzą się, w jaki sposób kopiować strategie twórczego myślenia geniuszy nauki. Nauczą się rozpoznawać różne typy osobowości wśród uczniów i będą potrafili w odpowiedni sposób komunikować się z nimi oraz przekazywać im wiedzę. Będą skutecznie wywierać wpływ na emocje swoje i uczniów. Dowiedzą się, w jaki sposób prowadzić lekcje lub zajęcia, by uczniowie chętnie i efektywnie w nich uczestniczyli i uważnie przyswajali wiedzę.

Program szkolenia

W celu poznania szczegółów programu należy skontaktować się z organizatorem.

Dodatkowe informacje

Uczestnicy szkolenia otrzymają Certyfikat NLP w edukacji. Cena obejmuje m.in. podręcznik z gotowymi skryptami oraz dodatkowe konsultacje z trenerem.

Lokalizacja

Wielkopolski Instytut Neurolingwistyki ENTERPRISE
ul. Wierzbięcice 16/4
61-568 Poznań

Położenie na mapie Szkolenie "NLP w edukacji"

Opinie o usłudze Szkolenie "NLP w edukacji"

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenia i kursy NLP

Kurs "Sekrety perswazji w biznesie"

Kurs "Sekrety perswazji w biznesie"

Kurs "Sekrety perswazji w biznesie" skierowany jest do osób, które chcą, aby ich firma odniosła sukces i zwielokrotniła zyski,...

Poznań, woj. wielkopolskie

0/5 0 Opinii
Kontakt
Szkolenie z NLP w zarządzaniu

Szkolenie z NLP w zarządzaniu

Szkolenie z NLP w zarządzaniu skierowane jest do wszystkich osób, które chciałyby poznać techniki programowania...

Poznań, woj. wielkopolskie

0/5 0 Opinii
Kontakt