Kurs Google AdWords - poziom zaawansowany

Opis usługi Kurs Google AdWords - poziom zaawansowany

Kurs Google AdWords - poziom zaawansowany skupia się na rozszerzeniu wiedzy i umiejętności uczestników z zakresu optymalizacji oraz administrowania kampanią reklamową w Internecie. Zajęcia są adresowane do osób, które posiadają swoją stronę internetową, są właścicielami małych firm i prowadzą kampanię Google AdWords oraz do pracowników działu marketingu, promocji i sprzedaży.

Kurs jest prowadzony przez jednego z najlepszych specjalistów Google AdWords w Polsce, czyli przez Przemysława Modrzewskiego. Organizator zajęć gwarantuje każdemu uczestnikowi wszelkie materiały dydaktyczne, możliwość otrzymania kuponu o wartości 200 zł do wykorzystania w programie AdWords, a także różne gadżety Google. Ponadto uczestnicy będą mogli po szkoleniu konsultować się z prowadzącym oraz będą mieli wręczony dyplom Google informujący o udziale w zajęciach.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 8 jednostek lekcyjnych.

Cel szkolenia

Uczestnicy poznają zaawansowane możliwości optymalizacyjne programu Google AdWords oraz dowiedzą się, jakie techniki zarządzania kampanią reklamową w Internecie są najskuteczniejsze. Nauczą się unikania błędów, które zmniejszają efektywność kampanii internetowej. Ponadto rozszerzą swoją wiedzę i umiejętności z zakresu tworzenia reklamy w Google AdWords.

Program szkolenia

- charakterystyka użytkowników wyszukiwarek,
- zapoznanie z zaawansowanymi możliwościami administrowania kampanią,
- kampania reklamowa a sieć partnerska,
- zastosowanie Google Analytics,
- używanie edytora AdWords,
- administrowanie kontami,
- specjalista w programie GAP.

Lokalizacja

T-MATIC Grupa Computer Plus Sp. z o.o.
ul. Malmeda 1
15-440 Białystok

Położenie na mapie Kurs Google AdWords - poziom zaawansowany

Opinie o usłudze Kurs Google AdWords - poziom zaawansowany

Nikt jeszcze nie napisał opinii.