Szkolenie z Google AdWords - poziom I

Opis usługi Szkolenie z Google AdWords - poziom I

Szkolenie z Google AdWords - poziom I skupia się na przygotowaniu uczestników do tworzenia skutecznej internetowej kampanii reklamowej oraz jej optymalizacji za pomocą programu Google AdWords. Zajęcia są skierowane zarówno do osób nieposiadających żadnego doświadczenia w tym zakresie, jak i do tych, którzy chcą rozwinąć posiadane już umiejętności. Przede wszystkim do udziału w szkoleniu zachęcani są właściciele małych przedsiębiorstw, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, menedżerowie oraz ci, którzy pracują w dziale marketingu, reklamy i promocji firmy.

Zajęcia są prowadzone przez jednego z najbardziej doświadczonych i najlepszych ekspertów Google AdWords w Polsce, czyli przez Przemysława Modrzewskiego. Organizator zapewnia każdemu uczestnikowi materiały dydaktyczne, kupon o wartości 200 zł, którego można użyć w programie AdWords, a także wręczenie dyplomu Google informującego o zakończeniu szkolenia.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 8 jednostek lekcyjnych.

Cel szkolenia

Uczestnicy dowiedzą się, jak efektywna jest reklama w Google. Zdobędą wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania i planowania kampanii reklamowej w Google AdWords oraz sposobu zarządzania tą kampanią. Poza tym kursanci nauczą się efektywnego konkurowania z innymi firmami reklamującymi się w Internecie. Dowiedzą się, jakich błędów należy unikać w kampanii, aby osiągnąć zamierzone cele. Tym samum podniosą swoje kwalifikacje zawodowe i staną się bardziej wartościowymi pracownikami.

Program szkolenia

- zapoznanie z reklamą w Google oraz jej charakterystyką,
- rozpoczęcie pracy w Google AdWords - zakładanie konta,
- dostosowanie środowiska pracy do użytkownika i jego celów,
- główne elementy kampanii reklamowej w Google AdWords,
- pojęcie konwersji i jej znaczenie,
- zasady optymalizacji kampanii,
- zapoznanie z siecią partnerską Google.

Lokalizacja

T-MATIC Grupa Computer Plus Sp. z o.o.
ul. Malmeda 1
15-440 Białystok

Położenie na mapie Szkolenie z Google AdWords - poziom I

Opinie o usłudze Szkolenie z Google AdWords - poziom I

Nikt jeszcze nie napisał opinii.