Kurs „Mały odkrywca – naturalna nauka czytania przez zabawę dla dzieci 5-6 letnich”

Opis usługi Kurs „Mały odkrywca – naturalna nauka czytania przez zabawę dla dzieci 5-6 letnich”

Kurs „Mały odkrywca – naturalna nauka czytania przez zabawę dla dzieci 5-6 letnich” to łagodne i bardzo przyjemne wprowadzenie maluchów do edukacji w szkole podstawowej. Kursanci podczas tych zajęć z pewnością nie będą się nudzić. Poznają lepiej świat poprzez czytanie ciekawych opowiadań. Wykonają interesujące eksperymenty, dzięki czemu odkryją, że nauki ścisłe mogą być fascynujące. Przez chwile będą mogli poczuć się jak prawdziwi aktorzy oraz reżyserzy, ponieważ samodzielnie stworzą rozmaite scenki. Systematyczne przebywanie z innymi dziećmi pozwoli dzieciakom przełamać nieśmiałość i otworzyć się na współpracę. Aby jednak zapewnić im pełen komfort i czujną opiekę, grupki nie będą przekraczały liczby 10 osób.

W trakcie kursu odbędą się trzy specjalne spotkania dla rodziców, które pozwolą im zapoznać się z postępami swoich pociech.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 1 rok szkolny.

Cel kursu

Mali uczestnicy w trakcie tego kursu bardzo znacząco rozwiną swoje umiejętności. Nauczą się płynnie czytać oraz rozpoczną swoją przygodę z pisaniem. Pogłębią przy tym swoją wiedzę o świecie, poznają najciekawsze miejsca oraz najbardziej inspirujących ludzi. Dzięki wykonywaniu rozmaitych eksperymentów, dowiedzą się czegoś więcej na temat nauk ścisłych. Dzieciaki będą z chęcią uczyć się, ponieważ wiedza przekazywana jest przede wszystkim podczas ciekawych gier i zabaw. Ponadto, maluchy przełamią swoją nieśmiałość i nauczą się współpracować z innymi. Wezmą udział w samodzielnie przygotowanych scenkach, co pozwoli im nie tylko poczuć się pewniej, ale także dodatkowo rozwinąć bogate pokłady swojej wyobraźni. Najważniejsze jednak, że dzieci doskonale spędzą wolny czas w gronie rówieśników.

Program kursu

W celu zapoznania się ze szczegółowym programem kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Powołaj się podczas zapisu na stronę abcNauka.pl i uiść jednorazowo całą opłatę za kurs, a otrzymasz 15% zniżki. Jeśli przyprowadzisz jeszcze członka rodziny, otrzymasz dodatkowe 5% rabatu! Skorzystaj już dziś!

Lokalizacja

Akademia Nauki
ul. Ratuszowa 3/1
10-116 Olsztyn

Położenie na mapie Kurs „Mały odkrywca – naturalna nauka czytania przez zabawę dla dzieci 5-6 letnich”

Opinie o usłudze Kurs „Mały odkrywca – naturalna nauka czytania przez zabawę dla dzieci 5-6 letnich”

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Rozwojowe dla dzieci

Warsztaty „Akademia ucznia”

Warsztaty „Akademia ucznia”

Warsztaty „Akademia ucznia” to połączenie zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci od 9 do 12 roku życia. Uczestnicy zostaną...

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie

0/5 0 Opinii

Rabat 10% na hasło abcNauka.pl

Kontakt