Warsztaty Teatranki

Opis usługi Warsztaty Teatranki

Warsztaty Teatranki to cykl spotkań teatralnych, przeznaczonych dla dzieci od 4 do 8 roku życia oraz ich rodziców. Spotkania odbywają się regularnie w każdą niedzielę i sprawiają, że dzień ten staje się typowo rodzinny. Oprócz zajęć teatrologicznych, nie zabraknie także elementów tanecznych, muzycznych czy plastycznych, co przyczyni się do ogólnego rozwoju dziecka oraz zapewni różnorodność programu. Rodzice zainteresowani udziałem w zajęciach powinni wyrazić chęć drogą internetową lub telefoniczną, w celu dokonania rezerwacji miejsc. Z racji tego, że zajęcia będą przebiegały w sposób aktywny, uczestnicy powinni posiadać buty na zmianę, najlepiej antypoślizgowe.

Zajęcia prowadzone będą przez Izabelę Żukowską – animatorkę kultury, która czynnie uczestniczy w wielu wydarzeniach kulturalnych, Urszulę Dąbrowską – absolwentkę wychowania przedszkolnego, posiadającą doświadczenie w organizowaniu warsztatów teatralnych, a także przez Tadeusza Sobczaka – autora edukacyjnych programów teatralnych, twórcę lalek i aktora.

Czas trwania warsztatów

W celu zapoznania się z czasem trwania warsztatów skontaktuj się z usługodawcą.

Cel warsztatów

Warsztaty mają wykształcić zmysł estetyki u najmłodszych, a także realizować ćwiczenia ogólnorozwojowe wraz z rodzicami lub opiekunami, co dodatkowo zintegruje rodzinę i wywiąże między nimi silną więź emocjonalną. Wspólne wykonywanie piosenek, tańczenie czy odgrywanie ról sprawi frajdę dzieciom i przygotuje ich do dalszego aktywnego uczestnictwa w świecie kulturalnym. Dzieci nauczą się okazywać poszczególne emocje oraz wcielać się w różne role, co rozwinie ich wyobraźnię oraz kreatywne myślenie.

Program warsztatów

W celu zapoznania się z programem warsztatów skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Organizatorzy przewidują specjalną zniżkę dla naszych użytkowników! Wystarczy, że przy zapisie na warsztaty powołasz się na nasz serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 10% rabat! Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Lokalizacja

„Strefa Rozwoju” Centrum Edukacji dla Dzieci i Dorosłych
ul. Lipowa 15A
10-065 Olsztyn

Położenie na mapie Warsztaty Teatranki

Opinie o usłudze Warsztaty Teatranki

Nikt jeszcze nie napisał opinii.