Warsztaty muzyczno-ruchowe „Dźwiękoskoczki”

Opis usługi Warsztaty muzyczno-ruchowe „Dźwiękoskoczki”

Warsztaty muzyczno-ruchowe „Dźwiękoskoczki” to zajęcia, które uwrażliwią maluchy na muzykę i jej terapeutyczne działanie. Podczas nich dzieci będą miały swobodę działania i wyrażania swoich emocji, ponieważ warsztaty nastawione są na rozwijanie kreatywności i wydobywanie ukrytych talentów. Zajęcia, w których uczestniczyć będą maluchy od 3 do 6 roku życia obejmą moduły taneczne, muzyczne, a także elementy bajkoterapii. Instruktorką warsztatów będzie Anna Bułakowska – absolwentka szkoły muzycznej I i II stopnia oraz Akademii Muzycznej w Warszawie, która posiada podejście pedagogiczne oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Zajęcia odbywają się raz na tydzień i prowadzone są w niewielkich grupach, maksymalnie 12-osobowych.

Czas trwania warsztatów

Jedne zajęcia trwają 1 jednostkę dydaktyczną (45 minut).

Cel warsztatów

Warsztaty edukują dzieci w zakresie sztuki muzycznej oraz tanecznej. Muzyczny świat bajek, wykonywanie prostych instrumentów z materiałów ogólnodostępnych, poszukiwanie dźwięku w codziennych czynnościach, a także naśladowanie technik tanecznych sprawi maluchom niemałą frajdę oraz pomoże wykształcić ich poczucie rytmu oraz słuch muzyczny. Dzieci nauczą się dostrzegania specyfiki dźwięku w najprostszych przedmiotach, wykorzystując przy tym foliowy woreczek, grzebień czy nawet kartkę papieru. Wspólne wykonywanie piosenek zintegruje maluchy z rówieśnikami, doda im pewności siebie i sprawi, że będą rozwijać się w kierunku muzycznym od najmłodszych lat.

Program warsztatów

W celu zapoznania się z programem warsztatów skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Organizatorzy przewidują specjalną zniżkę dla naszych użytkowników! Wystarczy, że przy zapisie na warsztaty powołasz się na nasz serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 10% rabat! Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Lokalizacja

„Strefa Rozwoju” Centrum Edukacji dla Dzieci i Dorosłych
ul. Lipowa 15A
10-065 Olsztyn

Położenie na mapie Warsztaty muzyczno-ruchowe „Dźwiękoskoczki”

Opinie o usłudze Warsztaty muzyczno-ruchowe „Dźwiękoskoczki”

Nikt jeszcze nie napisał opinii.