Kurs Zumbatomic (zumba dla dzieci)

Opis usługi Kurs Zumbatomic (zumba dla dzieci)

Kurs Zumbatomic (zumba dla dzieci) to propozycja dla dzieci pełnych energii. Technika ta bowiem to połączenie zarówno tańca, jak i fitnessu, a także dodatkowych stylów, takich jak hip-hop czy salsa. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci od 4 do 12 roku życia, które zostaną podzielone na mniejsze grupy według odpowiedniej kategorii wiekowej. Pierwsza w nich skupi maluszki od 4 do 7 roku życia, a zajęcia w niej będą trwały pół godziny, druga natomiast będzie przeznaczona dla starszych dzieci od 8 do 12 lat i obejmie zajęcia trwające 1 jednostkę dydaktyczną (45 minut). Każda grupa będzie liczyła maksymalnie 15 osób, dzięki czemu osoba prowadząca będzie mogła obserwować postępy każdego uczestnika. Instruktor zajęć – Piotr Mastalarek – jest wykwalifikowanym choreografem tanecznym oraz posiada kwalifikacje do nauczania tańca, jakim jest energetyczna zumba. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych pozwoli na sprawne i efektywne treningi.

Czas trwania kursu

Karnet obejmuje 5 lub 10 spotkań. W zależności od przynależności do grupy, każde z nich trwa 30 minut lub 1 jednostkę lekcyjną (45 minut).

Cel kursu

Zajęcia ruchowo-taneczne pokażą dzieciom, jak przyjemne mogą być zajęcia fitness oraz taniec. Kurs nie tylko doda energii na cały dzień, ale również sprawi, że dzieci poprawią swoją sprawność fizyczną i koordynację ruchową. Dodatkowym atutem jest ogólny rozwój dziecka, ponieważ zapamiętując krótkie układy, maluchy wzmocnią swoją pamięć oraz nauczą się systematyczności w działaniu. Nauka grupowa ponadto uwrażliwi je na obecność drugiego człowieka i nauczy współpracy.

Program kursu

W celu zapoznania się z programem kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Organizatorzy przewidują specjalną zniżkę dla naszych użytkowników! Wystarczy, że przy zapisie na kurs powołasz się na nasz serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 10% rabat! Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Lokalizacja

„Strefa Rozwoju” Centrum Edukacji dla Dzieci i Dorosłych
ul. Lipowa 15A
10-065 Olsztyn

Położenie na mapie Kurs Zumbatomic (zumba dla dzieci)

Opinie o usłudze Kurs Zumbatomic (zumba dla dzieci)

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Warsztaty taneczne dla dzieci

Kurs - balet dla dzieci i młodzieży

Kurs - balet dla dzieci i młodzieży

Kurs - balet dla dzieci i młodzieży zaadresowany został do młodych miłośników tańca i dostosowany do ich możliwości...

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie

0/5 0 Opinii

Rabat 10% na hasło abcNauka.pl

Kontakt
Kurs flamenco i latino dla dzieci

Kurs flamenco i latino dla dzieci

Kurs flamenco i latino dla dzieci to zajęcia taneczne dla najmłodszych. Dzieci wdrażają się w strukturę lekcji i system...

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie

0/5 0 Opinii

Rabat 10% na hasło abcNauka.pl

Kontakt
Kurs tańca irlandzkiego dla dzieci

Kurs tańca irlandzkiego dla dzieci

Kurs tańca irlandzkiego dla dzieci to interesująca propozycja dla najmłodszych. Kultura tego wyspiarskiego państwa jest w Polsce...

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie

0/5 0 Opinii

Rabat 10% na hasło abcNauka.pl

Kontakt