Warsztaty „Pracownia sztuki dla dzieci”

Opis usługi Warsztaty „Pracownia sztuki dla dzieci”

Warsztaty „Pracownia sztuki dla dzieci” mają pokazać dzieciom, jak interesująca może być sztuka i jakie formy wykorzystuje. Mogą w nich uczestniczyć dzieci od 7 do 10 roku życia, które poprzez regularne uczestnictwo w zajęciach obudzą w sobie duszę prawdziwego artysty. Swoje pomysły będą realizować poprzez rysunek, malarstwo, a także inne techniki wymagające myślenia przestrzennego. Zajęcia, które prowadzone będą w niewielkich grupach (maksymalnie 12-osobowych) sprawią, że dzieci spędzą swój wolny czas w sposób kreatywny oraz nabędą nowych umiejętności, które będą mogły rozwijać w przyszłości. Rodzice, którzy nie są zdecydowani na wykup karnetu, mogą wysłać swoje dziecko na bezpłatną lekcję próbną. W tym celu należy zgłosić taką informację do organizatorów i ustalić konkretny termin.

Instruktorem warsztatów będzie Zofia Patarajew-Gajko, która zafascynowana jest sztuką użytkową i swoją pasją postara się zarazić każdego malucha.

Czas trwania warsztatów

Karnet obejmuje 5 lub 10 spotkań. Każde z nich trwa 1 h.

Cel warsztatów

Dzieci mają okazję do rozwijania swoich zdolności manualnych i artystycznych. Poczują się jak prawdziwi malarze i stworzą niepowtarzalne dzieła, którymi będą mogły pochwalić się przed rodziną. Nabędą nowych doświadczeń i być może obudzą drzemiący w sobie potencjał. Dowiedzą się, że aby stworzyć unikatowy prezent, wystarczy trochę wyobraźni, fantazji i kreatywności. Czas, jaki spędzą na warsztatach plastycznych pomoże im oderwać się od rzeczywistości i zapomnieć o troskach dnia codziennego.

Program warsztatów

W celu zapoznania się z programem warsztatów skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Warsztaty prowadzone są równolegle z zajęciami tanecznymi przeznaczonymi dla kobiet. Jeśli rodzic i dziecko zakupią jednocześnie karnet, mogą liczyć na 10% zniżkę oraz bezpłatny pobyt dziecka w świetlicy.

Uwaga! Organizatorzy przewidują specjalną zniżkę dla naszych użytkowników! Wystarczy, że przy zapisie na warsztaty powołasz się na nasz serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 10% rabat! Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Lokalizacja

„Strefa Rozwoju” Centrum Edukacji dla Dzieci i Dorosłych
ul. Lipowa 15A
10-065 Olsztyn

Położenie na mapie Warsztaty „Pracownia sztuki dla dzieci”

Opinie o usłudze Warsztaty „Pracownia sztuki dla dzieci”

Nikt jeszcze nie napisał opinii.