Szkolenie "NLP w sprzedaży i negocjacjach"

Opis usługi Szkolenie "NLP w sprzedaży i negocjacjach"

Szkolenie "NLP w sprzedaży i negocjacjach" adresowane jest do osób, których specyfika pracy polega na przekonywaniu innych ludzi oraz wywieraniu wpływu na rozmówców. Uczestnicy szkolenia poznają zaawansowane techniki z zakresu programowania neurolingwistycznego (NLP), dzięki którym będą potrafili z sukcesem zakończyć negocjacje oraz sfinalizować sprzedaż. Podczas zajęć, uczestnicy dowiedzą się m.in., w jaki sposób wykorzystać schematy decyzyjne klientów, aby przekonać ich do swoich produktów czy usług. Poznają skuteczne narzędzia manipulacji i perswazji oraz metody efektywnej komunikacji. Nauczą się wpływać na wzrost swojej wiarygodności w oczach klientów i wykorzystywać to podczas sprzedaży. Dowiedzą się, w jaki sposób likwidować obiekcje i zastrzeżenia klientów oraz jak skutecznie argumentować. Będą potrafili zdobyć zaufanie klienta oraz zbudować z nim długą i trwałą relację.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 2-3 dni.

Cel szkolenia

Uczestnicy szkolenia poznają narzędzia skutecznego przekonywania rozmówcy. Dowiedzą się, w jaki sposób mówić jego językiem, by wzbudzić w nim zaufanie i zjednać go do siebie. Nauczą się językowych technik NLP, dzięki którym będą potrafili zainteresować rozmówcę i skutecznie przekonać go do swoich usług. Dzięki spójnym przekazom, staną się dla klientów osobami wiarygodnymi. Poznają metody wpływania na emocje rozmówcy oraz techniki skutecznego kierowania własnymi stanami emocjonalnymi. Efektywnie poradzą sobie z zastrzeżeniami i reklamacjami klientów.

Program szkolenia

- w jaki sposób efektywnie wywierać wpływ na rozmówcę,
- sposoby zjednywania sobie rozmówcy,
- jak uwiarygodnić przekaz,
- przebieg procesu decyzyjnego (metaprogramy),
- sposoby likwidowania obiekcji.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Firma organizująca szkolenie udzieliła naszym użytkownikom rabatu! Zapisując się na zajęcia, powołaj się na nasz serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 5% zniżki! Skorzystaj już teraz!

Lokalizacja

Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich
ul. Derdowskiego 9/4
80-319 Gdańsk

Położenie na mapie Szkolenie "NLP w sprzedaży i negocjacjach"

Opinie o usłudze Szkolenie "NLP w sprzedaży i negocjacjach"

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenia i kursy NLP

Dwudniowe szkolenie "NLP w biznesie"

Dwudniowe szkolenie "NLP w biznesie"

Dwudniowe szkolenie "NLP w biznesie" to doskonała propozycja dla osób, które w relacjach z klientami chcą zwiększyć swoją...

Gdańsk, woj. pomorskie

0/5 0 Opinii
Kontakt