Warsztaty „Akademia ucznia”

Opis usługi Warsztaty „Akademia ucznia”

Warsztaty „Akademia ucznia” to połączenie zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci od 9 do 12 roku życia. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy ze względu na kategorię wiekową. Dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej, które są w wieku 7-9 lat uczęszczać będą na zajęcia zatytułowane „Literaki”, natomiast starsze dzieci od 10 do 12 roku życia realizować będą program „Bystrzaków”. Zajęcia traktowane są jako uzupełnienie edukacji szkolnej oraz pomoc w opanowaniu podstawowych umiejętności: czytania, pisania oraz budowania wypowiedzi. Agnieszka Szymańska, która jest wykwalifikowanym pedagogiem oraz logopedą skupi się na każdym uczestniku oraz pomoże dzieciom rozwinąć swoje skrzydła.

Czas trwania warsztatów

Karnety obejmują 5 lub 10 spotkań. Każde z nich trwa 1 h.

Cel warsztatów

Ogólnym założeniem warsztatów jest usystematyzowanie dotychczasowej wiedzy dzieci, a także poszerzenie jej i przygotowanie do dalszej edukacji wczesnoszkolnej. Zajęcia dla młodszych dzieci skupią się na nauce płynnego czytania, budowania pełnych zdań, a także pisania. Dzieci nie tylko wykształcą logiczne myślenie, ale również usprawnią pamięć i koncentrację. Łamigłówki umysłowe, jakie będą im towarzyszyły na zajęciach nauczą dzieci spostrzegawczości, szybkiego podejmowania decyzji oraz wzbogacą ich wiedzę o świecie. Warsztaty przeznaczone dla starszych dzieci nastawione są na rozwój logiki, kreatywności i samodzielnego myślenia. Zajęcia mają zachęcić dzieci do edukacji szkolnej, wykształcić w nich obowiązek systematycznego uczenia, wypowiadania swojego zdania w sposób swobodny, a także prezentowania go na forum.

Program warsztatów

W celu zapoznania się z programem warsztatów skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Organizatorzy przewidują specjalną zniżkę dla naszych użytkowników! Wystarczy, że przy zapisie na warsztaty powołasz się na nasz serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 10% rabat! Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Lokalizacja

„Strefa Rozwoju” Centrum Edukacji dla Dzieci i Dorosłych
ul. Lipowa 15A
10-065 Olsztyn

Położenie na mapie Warsztaty „Akademia ucznia”

Opinie o usłudze Warsztaty „Akademia ucznia”

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Rozwojowe dla dzieci