Szkolenie z neurolingwistycznego programowania w pracy coacha

Opis usługi Szkolenie z neurolingwistycznego programowania w pracy coacha

Szkolenie z neurolingwistycznego programowania w pracy coacha adresowane jest do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu NLP oraz nabyć zdolności komunikacyjnych, niezbędnych w pracy coacha. Uczestnicy szkolenia pogłębią umiejętności wywierania wpływu na rozmówcę, a także nauczą się skutecznego określania i osiągania celów komunikacyjnych. Poznają techniki NLP, które umożliwią im świadome kontrolowanie przekazu. Dowiedzą się, w jaki sposób dostrajać się do rozmówcy oraz jak sprawiać, by ich przekaz był spójny. Szkolenie dostosowane będzie do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczestników grupy. Zajęcia poprowadzi doświadczona trenerka Anna Jurewicz, certyfikowany Mistrz Praktyk NLP.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 1 dzień (8 godzin).

Cel szkolenia

Uczestnicy szkolenia poznają podstawowe założenia NLP, a także techniki, które umożliwią im skuteczną komunikację. Dowiedzą się, na czym polega komunikacja zgodna z preferencjami sensorycznymi, nauczą się usprawniać komunikację oraz wykorzystywać metody wywierania wpływu na rozmówcę. Poznają narzędzia neurolingwistycznego programowania, dzięki którym udoskonalą swoje umiejętności w pracy coacha.

Program szkolenia

W celu poznania szczegółów programu należy skontaktować się z organizatorem.

Dodatkowe informacje

Uczestnicy zajęć otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Cena obejmuje m.in. materiały szkoleniowe, słodki poczęstunek oraz serwis kawowy. Grupa maksymalnie będzie liczyć 12 osób.

Lokalizacja

Siedziba firmy "PASSIO"
ul. Szeroka 33/2
87-100 Toruń

Położenie na mapie Szkolenie z neurolingwistycznego programowania w pracy coacha

Opinie o usłudze Szkolenie z neurolingwistycznego programowania w pracy coacha

Nikt jeszcze nie napisał opinii.