Warsztaty „Przed-Przedszkole dla dwulatka z rodzicem”

Opis usługi Warsztaty „Przed-Przedszkole dla dwulatka z rodzicem”

Warsztaty „Przed-Przedszkole dla dwulatka z rodzicem” mają charakter adaptacyjny i skierowane są na integrację dziecka z otoczeniem. Dzieci, które jeszcze nie uczęszczały na żadne zajęcia grupowe będą miały okazję do wspólnej zabawy z rówieśnikami oraz do wykonywania ćwiczeń, jakie zaproponuje im osoba prowadząca. Zajęcia będą korzystne zarówno dla maluchów, jak i opiekunów, ponieważ dzieci, integrując się ze społeczeństwem, poznają zasady komunikowania się i współpracy, a rodzice będą mieli okazję spoglądać na cały ten proces z boku i podziwiać swoje pociechy. Niewielkie grupy przyczynią się do tego, że uwaga będzie poświęcona każdemu maluszkowi, co z pewnością przyniesie efekty w dalszym rozwoju. Warsztaty prowadzić będzie Agnieszka Szymańska – interesująca się pedagogiką oraz logopedią. Tworzy ona własne programy autorskie, a ich realizacja wymagać będzie zmiennego, antypoślizgowego obuwia.

Czas trwania warsztatów

Istnieje możliwość zakupu karnetu, który uprawnia do 5 lub 10 spotkań. Każde z nich trwa 1 h.

Cel warsztatów

Dzieci przygotowywane są do dalszej edukacji przedszkolnej. Uczą się nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, dzięki czemu dowiedzą się, czym jest współpraca i nawiążą pierwsze znajomości. Zajęcia, które zaproponuje osoba prowadząca będą obejmować techniki rozwijające, takie jak teatr, taniec, rytmika, a także improwizacja. Ćwiczenia te pozwolą wyrazić siebie i uwrażliwią na wiele ścieżek rozwoju. Rodzice być może dostrzegą zdolności, jakie przejawia ich pociecha, co przyczyni się do sprecyzowania kręgu zainteresowań i obrania odpowiedniej drogi edukacyjnej.

Program warsztatów

W celu zapoznania się z programem warsztatów skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Organizatorzy przewidują specjalną zniżkę dla naszych użytkowników! Wystarczy, że przy zapisie na kurs powołasz się na nasz serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 10% rabat! Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Lokalizacja

„Strefa Rozwoju” Centrum Edukacji dla Dzieci i Dorosłych
ul. Lipowa 15A
10-065 Olsztyn

Położenie na mapie Warsztaty „Przed-Przedszkole dla dwulatka z rodzicem”

Opinie o usłudze Warsztaty „Przed-Przedszkole dla dwulatka z rodzicem”

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Rozwojowe dla malucha

Warsztaty „Maluchowanie”

Warsztaty „Maluchowanie”

Warsztaty „Maluchowanie” to spotkania ogólnorozwojowe maluszków, które mieszczą się w przedziale wiekowym 1,5 roku-3 lata,...

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie

5/5 1 Opinia

Rabat 10% na hasło abcNauka.pl

Kontakt
Warsztaty opiekuńczo-wychowawcze

Warsztaty opiekuńczo-wychowawcze

Warsztaty opiekuńczo-wychowawcze to oferta dla rodziców, którzy nie wysłali jeszcze swoich pociech do przedszkola, jednak...

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie

0/5 0 Opinii

Rabat 10% na hasło abcNauka.pl

Kontakt