Warsztaty „Pracownia sztuki – dekoratornia”

Opis usługi Warsztaty „Pracownia sztuki – dekoratornia”

Warsztaty „Pracownia sztuki – dekoratornia” to cykl spotkań zarezerwowanych wyłącznie dla kobiet. Spotykając się w niewielkich grupach, które liczyć będą maksymalnie 8 osób, uczestniczki spędzą czas w sposób kreatywny, tworząc niepowtarzalne dodatki, którymi będą mogły pochwalić się wśród znajomych. Należeć do nich będą apaszki, obrazy, broszki, a także inne elementy sztuki użytkowej. Prowadząca zajęcia Zofia Patarajew-Gajko posiada wykształcenie artystyczne oraz doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć. Pomoże uczestniczkom odkryć własne możliwości i być może zainspiruje do dalszej działalności artystycznej.

Czas trwania warsztatów

Warsztaty trwają 1,5 h. Istnieje możliwość wykupienia karnetu na 5 lub 10 spotkań.

Cel warsztatów

To sposób na twórcze spędzenie czasu z osobami o podobnych zainteresowaniach. Uczestniczki będą miały okazję do wyrażenia siebie poprzez sztukę, co pozwoli im zapomnieć o problemach dnia codziennego. Dodatki, które wykonają podczas zajęć z pewnością będą okazją do dumy.

Dodatkowe informacje

Warsztaty trwają w tym samym czasie co gimnastyka ogólnorozwojowa dla maluchów. Istnieje możliwość wykupienia karnetu zarówno dla siebie, jak i dziecka, a cena zostanie obniżona o 10%.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Organizatorzy przewidują specjalną zniżkę dla naszych użytkowników! Wystarczy, że przy zapisie na kurs powołasz się na nasz serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 10% rabat! Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Lokalizacja

„Strefa Rozwoju” Centrum Edukacji dla Dzieci i Dorosłych
ul. Lipowa 15A
10-065 Olsztyn

Położenie na mapie Warsztaty „Pracownia sztuki – dekoratornia”

Opinie o usłudze Warsztaty „Pracownia sztuki – dekoratornia”

5 gwiazdek
1 głos
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~Ewa
5/5

Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez Strefę,zajęcia odbywają się w małych grupach, do tego świetna atmosfera,poprostu super