Kurs angielskiego dla wiecznie początkujących

Opis usługi Kurs angielskiego dla wiecznie początkujących

Kurs angielskiego dla wiecznie początkujących to zajęcia organizowane z myślą o kobietach. Mają one charakter praktycznych ćwiczeń, które pozwolą na swobodne posługiwanie się językiem obcym podczas codziennych sytuacji: zakupów, podróży czy zakwaterowania za granicą. Systematycznie odbywające się zajęcia (2 razy w tygodniu) prowadzone będą w niewielkich, maksymalnie 10-osobowych grupach, co sprzyja nauce i wspólnemu poznaniu. Instruktorem zajęć będzie Anna Kańska-Chodyna – doświadczona nauczycielka, która praktykuje w szczególności nauczanie osób dorosłych oraz młodzieży.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 45 h.

Cel kursu

Kurs ma wyposażyć kobiety w słownictwo, które umożliwi im podróżowanie poza granicami naszego kraju. Uczestniczki będą potrafiły poradzić sobie w typowych sytuacjach komunikacyjnych. Bez problemu odnajdą się na zagranicznej imprezie, a zakupy nowej garderoby nie będą stanowiły żadnego problemu. Będą potrafiły zadawać pytania w języku angielskim oraz rozumieć otrzymane na nie odpowiedzi. Ponadto, spotkania w gronie innych kobiet pozwolą na miłe spędzenie czasu i wymienienie się doświadczeniami.

Program kursu

W celu zapoznania się z programem kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Organizatorzy przewidują specjalną zniżkę dla naszych użytkowników! Wystarczy, że przy zapisie na kurs powołasz się na nasz serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 10% rabat! Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Lokalizacja

„Strefa Rozwoju” Centrum Edukacji dla Dzieci i Dorosłych
ul. Lipowa 15A
10-065 Olsztyn

Położenie na mapie Kurs angielskiego dla wiecznie początkujących

Opinie o usłudze Kurs angielskiego dla wiecznie początkujących

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy języka angielskiego

Konwersacyjny kurs języka angielskiego

Konwersacyjny kurs języka angielskiego

Konwersacyjny kurs języka angielskiego skierowany jest do osób, które znają język, a chciałyby udoskonalić swoje umiejętności...

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie

0/5 0 Opinii
Kontakt