Kurs masażu kamieniami wulkanicznymi

Opis usługi Kurs masażu kamieniami wulkanicznymi

Kurs masażu kamieniami wulkanicznymi jest zorientowany na przekazanie uczestnikom wiedzy oraz nauczenie ich umiejętności wykonywania masażu za pomocą kamieni wulkanicznych. Gorące kamienie mają szczególnie pozytywny wpływ na zrelaksowanie pacjenta i poprawienie jego samopoczucia. Taka technika masażu poprawia działanie układu krążenia organizmu ludzkiego oraz skutecznie pomaga w regeneracji psychicznej i fizycznej.

Zajęcia są adresowane do wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Cena kursu zawiera potrzebne materiały dydaktyczne oraz kosmetyki i środki higieniczne. Uczestnicy mają zapewnione indywidualne stanowiska pracy przy profesjonalnych stołach do masażu. Każdy kursant na zakończenie szkolenia otrzymuje certyfikat polsko-angielski, który jest uznawany w krajach Unii Europejskiej.

Czas trwania kursu

W celu zapoznania się z czasem trwania kursu, należy skontaktować się z usługodawcą.

Cel kursu

Uczestnicy nauczą się wykonywania masażu nową techniką, która wykorzystuje do tego gorące kamienie wulkaniczne. Dowiedzą się, w jaki sposób prawidłowo rozgrzewać kamienie oraz masować różne partie ciała za ich pomocą. Kursanci podniosą swoje kwalifikacje zawodowe i poszerzą swoją ofertę w zakresie masowania.

Program kursu

Aby zapoznać się z pełnym programem kursu, należy skontaktować się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Kurs odbywa się też w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Zielonej Górze, Katowicach, Toruniu, Białymstoku, Lublinie, Gdańsku, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Uwaga! Zapisując się na zajęcia, powołaj się na serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 10% zniżki! Skorzystaj już teraz!

Lokalizacja

Zespół Szkół Sportowych
ul. Małopolska 22
70-515 Szczecin

Położenie na mapie Kurs masażu kamieniami wulkanicznymi

Opinie o usłudze Kurs masażu kamieniami wulkanicznymi

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy masażu

Szkolenie - techniki masażu

Szkolenie - techniki masażu

Szkolenie - techniki masażu jest skierowane do fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii, masażystów i kosmetologów, którzy chcą...

Szczecin, woj. zachodniopomorskie

0/5 0 Opinii
Kontakt