Kurs stretchingu

Opis usługi Kurs stretchingu

Kurs stretchingu polega na wykonywaniu ćwiczeń rozciągających, które mają uelastycznić ciało uczestnika zajęć. Stretching opiera się na naturalnym systemie ćwiczeń, który został zaczerpnięty ze sposobów rozciągania stosowanych przez zwierzęta łowne. Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich, którzy ukończyli 12 lat i chcą poprawić stan swoich mięśni. Mogą to być osoby, które mają siedzący tryb pracy i czują potrzebę rozruszania się i rozciągnięcia oraz ci, którzy trenują taniec lub sport i chcą zadbać o swoje ciało i jego gibkość.

Do grupy ćwiczeniowej można dołączyć w dowolnym momencie, gdyż kurs ma charakter otwarty. Spotkania odbywają się w poniedziałki między 18:40 a 19:10. Organizator zapewnia dostęp do przebieralni oraz profesjonalną salę ćwiczeniową. Zajęcia są prowadzone przez Justynę Kryger, która poza ćwiczeniami rozciągającymi specjalizuje się w hip-hopie. Uczestnicy proszeni są o włożenie wygodnego stroju na czas ćwiczeń.

Czas trwania kursu

Pojedyncze zajęcia trwają 30 minut.

Cel kursu

Uczestnicy rozciągną swoje mięśnie, wysmuklą ciało i poprawią jego gibkość. Ponadto ulepszą pracę układu krążenia oraz swoje samopoczucie. Nauczą się prawidłowo oddychać, a także staną się bardziej świadomi własnego ciała, jego możliwości i ograniczeń. Poprawią swoją kondycję fizyczną oraz zdolność koordynacji ruchowej i umiejętność utrzymywania równowagi.

Program kursu

Aby zapoznać się z pełnym programem kursu, należy skontaktować się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Firma organizująca szkolenie udzieliła naszym użytkownikom rabatu! Zapisując się na zajęcia, powołaj się na nasz serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 10% zniżki! Skorzystaj już teraz!

Lokalizacja

Szkoła Tańca Joanny Ossowskiej
ul. Jana Karola Chodkiewicza 17
85-065 Bydgoszcz

Położenie na mapie Kurs stretchingu

Opinie o usłudze Kurs stretchingu

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy i szkolenia fitness

Kurs belly-shape

Kurs belly-shape

Kurs belly-shape łączy w sobie ćwiczenia oddechowe i rozciągające z elementami stylów tanecznych pochodzących z Indii oraz...

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

5/5 1 Opinia

Rabat 10% na hasło abcNauka.pl

Kontakt