Warsztaty interpersonalne

Opis usługi Warsztaty interpersonalne

Warsztaty interpersonalne skupiają się na rozwoju osobistym uczestników i poprawieniu ich zdolności komunikowania się z innymi ludźmi. Są adresowane do osób, które chcą zadbać o swoje relacje z otoczeniem oraz do tych, którzy chcą pracować z ludźmi, czyli studentów kierunków psychologicznych i pedagogicznych. Ponadto na zajęcia mogą zapisać się osoby, które w swojej pracy zawodowej mają częsty kontakt z innymi. Grupy szkoleniowe liczą od 10 do 15 osób, a warsztaty prowadzi Małgorzata Schmiegel, która jest terapeutą rodzinnym, socjoterapeutą oraz trenerem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Każdy uczestnik na zakończenie warsztatów otrzyma zaświadczenie o udziale w treningu interpersonalnym.

Czas trwania warsztatów

Warsztaty trwają 3 dni/30 h.

Cel warsztatów

Uczestnicy szkolenia staną się bardziej świadomi tego, jak istotne dla człowieka są dobre kontakty z otoczeniem. Będą mieli możliwość lepszego poznania samego siebie, a także odkryją swoje wady i zalety. Dowiedzą się, jak wyrażać swoje uczucia oraz wczuwać się w stany psychiczne innych osób. Nauczą się prawidłowego zadawania pytań i udzielania odpowiedzi. Ponadto uczestnicy odnajdą swoje miejsce w społeczeństwie, a także pokonają swoją nieśmiałość.

Program warsztatów

Aby zapoznać się z programem warsztatów, należy skontaktować się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Studenci mają 100 zł zniżki na zajęcia, a dla osób pracujących organizator przewiduje rabaty uzgadniane indywidualnie.

Uwaga! Firma organizująca szkolenie udzieliła naszym użytkownikom rabatu! Zapisując się na zajęcia, powołaj się na nasz serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 20% zniżki! Skorzystaj już teraz!

Lokalizacja

Terapeutica - ośrodek terapeutyczno-szkoleniowy
ul. Dworcowa 54/4
85-010 Bydgoszcz

Położenie na mapie Warsztaty interpersonalne

Opinie o usłudze Warsztaty interpersonalne

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Warsztaty, kursy i szkolenia rozwoju osobistego

Warsztaty umiejętności społecznych

Warsztaty umiejętności społecznych

Warsztaty umiejętności społecznych są zorientowane na udoskonalenie zdolności interpersonalnych uczestników oraz wspomożenie...

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

0/5 0 Opinii

Rabat 20% na hasło abcNauka.pl

Kontakt
Akademia Superbabci

Akademia Superbabci

Akademia Superbabci to zajęcia przeznaczone dla dojrzałych kobiet, które chciałyby odpowiednio zająć się swoimi wnukami....

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

0/5 0 Opinii
Kontakt