Certyfikacyjny kurs kosmetyczny 120 h

Opis usługi Certyfikacyjny kurs kosmetyczny 120 h

Certyfikacyjny kurs kosmetyczny 120 h przeznaczony jest dla osób, które chciałyby dokładnie zapoznać się z obowiązkami kosmetyczki. Uczestniczki podczas zajęć dowiedzą się, jak wykonać piękny i zachwycający makijaż, który będzie dopasowany do indywidualnych cech klientki. Otrzymają również wskazówki od manicurzystek, dzięki czemu pedicure i manicure nie będzie miał przed nimi tajemnic. Zdobędą wiedzę, która umożliwi im właściwe wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych, które sprawią, że ciało oraz twarz zachowają na długi czas zdrowie oraz piękny wygląd.

Kurs będzie miał charakter teoretyczny oraz praktyczny. Dzięki temu uczestnicy zostaną kompleksowo przygotowani do wykonywania zawodu kosmetyczki. Zakończenie zajęć wiąże się z uzyskaniem certyfikatu wydanego w języku angielskim, polskim i niemieckim.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 120 h.

Cel kursu

Uczestniczki w trakcie kursu zdobędą wiedzę, która umożliwi im bardzo dobre wykonywanie obowiązków kosmetyczki. Podczas zajęć zapoznają się ze sztuką wizażu. Dowiedzą się, jak dobrać makijaż do typu urody. Nabędą umiejętności sprawnego łączenia kolorów. Zaznajomią się z technikami wykonywania pedicure'u oraz manicure'u. Ponadto nauczą się odpowiednio dbać o cerę oraz ciało swoich klientek. Dzięki temu kursantki w przyszłości będą mogły usłyszeć wiele wyrazów wdzięczności oraz podziwu.

Program kursu

- makijaż,
- manicure,
- pedicure,
- prezentacja skutecznych sposobów, które pozwalają zachować piękny wygląd ciała oraz twarzy.

Lokalizacja

Europejska Akademia Zdrowia i Urody
plac Wolności 6/2
25-125 Kielce

Położenie na mapie Certyfikacyjny kurs kosmetyczny 120 h

Opinie o usłudze Certyfikacyjny kurs kosmetyczny 120 h

Nikt jeszcze nie napisał opinii.