Szkolenie NLP: "Sztuka magnetycznej prezentacji"

Opis usługi Szkolenie NLP: "Sztuka magnetycznej prezentacji"

Szkolenie NLP: "Sztuka magnetycznej prezentacji" adresowane jest do wszystkich osób, które chcą być mówcami doskonałymi, a także pragną skutecznie przekonywać innych do swoich pomysłów. Uczestnicy szkolenia, dzięki poznanym technikom i narzędziom z zakresu programowania neurolingwistycznego (NLP), będą potrafili wywierać wpływ na innych ludzi oraz przyciągać uwagę słuchaczy, przemawiając. Dowiedzą się, w jaki sposób nawiązać kontakt wzrokowy ze słuchaczami, jak dodać swoim wystąpieniom pozytywnej ekspresji oraz jak skutecznie wykorzystać przestrzeń. Nauczą się lepiej zarządzać sobą i stanem swojego umysłu, by móc odnieść sukces.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 2-3 dni.

Cel szkolenia

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak przy wykorzystaniu technik NLP wpływać na emocje innych ludzi, zdobyć ich zainteresowanie i zaufanie oraz wywrzeć na nich niezapomniane wrażenie. Nauczą się przekonywać innych do swoich produktów i usług oraz pokonywać ich obiekcje. Dowiedzą się, w jaki sposób przygotowywać się do prezentacji oraz jak tworzyć udane slajdy i materiały pomocnicze. Poznają techniki podnoszenia wiarygodności, sposoby wciągnięcia słuchaczy do rozmowy oraz metody efektownego zakończenia prezentacji.

Program szkolenia

- jak efektywnie przygotować się do prezentacji,
- metody przyciągnięcia uwagi słuchaczy,
- sposoby zdobycia zaufania słuchaczy,
- jak nawiązać skuteczny kontakt z grupą,
- jak efektownie zakończyć prezentację.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Firma organizująca szkolenie udzieliła naszym użytkownikom rabatu! Zapisując się na zajęcia, powołaj się na nasz serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 5% zniżki! Skorzystaj już teraz!

Lokalizacja

Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich
ul. Derdowskiego 9/4
80-319 Gdańsk Oliwa

Położenie na mapie Szkolenie NLP: "Sztuka magnetycznej prezentacji"

Opinie o usłudze Szkolenie NLP: "Sztuka magnetycznej prezentacji"

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenia i kursy NLP

Dwudniowe szkolenie "NLP w biznesie"

Dwudniowe szkolenie "NLP w biznesie"

Dwudniowe szkolenie "NLP w biznesie" to doskonała propozycja dla osób, które w relacjach z klientami chcą zwiększyć swoją...

Gdańsk, woj. pomorskie

0/5 0 Opinii
Kontakt
Szkolenie "NLP w sprzedaży i negocjacjach"

Szkolenie "NLP w sprzedaży i negocjacjach"

Szkolenie "NLP w sprzedaży i negocjacjach" adresowane jest do osób, których specyfika pracy polega na przekonywaniu innych ludzi...

Gdańsk, woj. pomorskie

0/5 0 Opinii

Rabat 5% na hasło abcNauka.pl

Kontakt