Kurs "Mistrz Praktyk NLP"

Opis usługi Kurs "Mistrz Praktyk NLP"

Kurs "Mistrz Praktyk NLP" adresowany jest do osób, które posiadają już certyfikat Praktyka NLP, chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu programowania neurolingwistycznego, zyskać możliwość dalszego kształcenia się z technik NLP oraz zdobyć międzynarodowe uprawnienia do stosowania metod NLP w pracy zawodowej. Uczestnicy kursu zwiększą swoją samoświadomość oraz dowiedzą się, jak precyzyjniej określać cele i skuteczniej je realizować. Nauczą się efektywniej wpływać na swoje życie na płaszczyźnie zawodowej i osobistej oraz świadomie nim kierować. Pogłębią swoje umiejętności i dowiedzą się, jak skuteczniej je rozwijać. Poznają zupełnie nowe strategie myślenia i działania.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 190 godzin (20 dni zajęć). Odbywa się w formie 7 modułów, w systemie weekendowym (pierwszych 6 modułów: piątek-niedziela, 7 moduł: sobota-niedziela).

Cel kursu

Uczestnicy kursu zdobędą specjalistyczną wiedzę oraz praktyczne umiejętności z zakresu NLP, dzięki którym będą mogli skuteczniej dążyć do satysfakcjonującego życia, a także efektywniej pomagać innym ludziom. Będą potrafili odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ktoś nie potrafi osiągnąć sukcesu oraz w jaki sposób ma usunąć przeszkodę, która stoi mu na drodze. Nauczą się lepiej rozumieć siebie i innych ludzi oraz adekwatnie do tego postępować. Poznają narzędzia do konstruktywnego i skutecznego wywierania wpływu na siebie i innych. Będą mogli posługiwać się tytułem Mistrza NLP oraz oficjalnie stosować techniki NLP w pracy zawodowej.

Program kursu

- rodzaje przekonań,
- odkrywanie Linii Czasu,
- określenie systemu wartości,
- rozpoznawanie metaprogramów,
- funkcje emocji w ujęciu NLP,
- odkrywanie tożsamości,
- techniki budowania metafor,
- rodzaje modelowania,
- stosowanie narzędzi NLP do pomagania innym ludziom.

Dodatkowe informacje

Cena kursu zawiera m.in. certyfikat, materiały szkoleniowe oraz serwis kawowy. Uczestnicy szkolenia uzyskają tytuł Master of NLP, który nadaje międzynarodowe uprawnienia do stosowania metod NLP w pracy zawodowej, a także kształcenia się w zakresie NLP na kolejnych poziomach.

Lokalizacja

Polski Instytut NLP
ul. Słomińskigo 17 lok. 14
00-195 Warszawa

Położenie na mapie Kurs "Mistrz Praktyk NLP"

Opinie o usłudze Kurs "Mistrz Praktyk NLP"

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenia i kursy NLP

Szkolenie "NLP Advanced Stopnia I"

Szkolenie "NLP Advanced Stopnia I"

Szkolenie "NLP Advanced Stopnia I" skierowane jest do wszystkich osób, które chcą zmienić swoje relacje z innymi ludźmi oraz...

Łódź, woj. łódzkie

0/5 0 Opinii
Kontakt
Szkolenie "Master NLP"

Szkolenie "Master NLP"

Szkolenie "Master NLP" skierowane jest do wszystkich osób, które zdobyły już tytuł Praktyka Society of NLP i pragną kontynuować...

Warszawa, woj. mazowieckie

0/5 0 Opinii
Kontakt