Jednodniowe szkolenie z nowoczesnych technik sprzedaży NLP

Opis usługi Jednodniowe szkolenie z nowoczesnych technik sprzedaży NLP

Jednodniowe szkolenie z nowoczesnych technik sprzedaży NLP jest świetną propozycją dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym i skutecznym kształtowaniem relacji interpersonalnych. Adresatami szkolenia są przede wszystkim osoby, których specyfika pracy wymaga kreatywności i które chciałyby poznać techniki z zakresu programowania neurolingwistycznego (NLP), aby z sukcesem wykorzystywać je w biznesie, handlu, reklamie czy marketingu. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, w jaki sposób rzetelnie rozpoznawać potrzeby klienta i błyskawicznie tworzyć z nim silne relacje. Nauczą się programować własne emocje oraz kreować emocje rozmówców, przekazywać informacje w zrozumiały sposób, a także budować trafne komunikaty do różnych typów osobowości. Szkolenie poprowadzi Maciej Lipa, specjalista z zakresu sprzedaży, perswazji, celów i motywacji.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 8 godzin.

Cel szkolenia

Uczestnicy szkolenia nabędą umiejętności niezbędnych do efektywnych kontaktów z klientami. Dowiedzą się, jak za pomocą zdobyczy NLP kreować swój pozytywny wizerunek, wzmocnić świadomość własnej wartości, a także precyzyjnie wytyczać cele i określać własne potrzeby, aby móc tworzyć długotrwałe relacje z klientami. Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się również skutecznie negocjować oraz zdobędą praktyczne umiejętności neurolingwistyczne.

Program szkolenia

- czym jest NLP,
- techniki skutecznej komunikacji,
- sposoby rozpoznawania strategii zakupowej klienta,
- metody stosowania ukrytej perswazji.

Dodatkowe informacje

Maksymalna ilość uczestników podczas szkolenia to 15 osób. Szkolenie odbędzie się także w innych miastach: w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja

Ul. Katowicka 1
40-238 Katowice

Położenie na mapie Jednodniowe szkolenie z nowoczesnych technik sprzedaży NLP

Opinie o usłudze Jednodniowe szkolenie z nowoczesnych technik sprzedaży NLP

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenia i kursy NLP

Szkolenie "Wprowadzenie do NLP"

Szkolenie "Wprowadzenie do NLP"

Szkolenie "Wprowadzenie do NLP" adresowane jest do pedagogów, osób zarządzających placówkami edukacyjnymi oraz wszystkich,...

Katowice, woj. śląskie

0/5 0 Opinii
Kontakt