Dwudniowe szkolenie z zakresu strzyżenia dla początkujących

Opis usługi Dwudniowe szkolenie z zakresu strzyżenia dla początkujących

Dwudniowe szkolenie z zakresu strzyżenia dla początkujących skierowane jest do osób, które nie mają żadnego doświadczenia w branży fryzjerskiej. Zajęcia będą miały charakter teoretyczny oraz praktyczny. W ich trakcie uczestnicy zapoznają się dokładnie ze sztuką strzyżenia. Poznają najlepsze sposoby obcinania włosów (przede wszystkim na mokro). Dowiedzą się, jak je separować, aby uniknąć błędów. Zapoznają się także z cennymi wskazówkami, które umożliwią im trafny dobór fryzury do klienta.

Ukończenie zajęć wiąże się z uzyskaniem stosownego dyplomu. Ponadto cena szkolenia obejmuje możliwość korzystania z główek, modeli. Uczestnicy mogą również liczyć na posiłki oraz materiały dydaktyczne. Powinni jednak zabrać ze sobą niezbędne akcesoria, np. grzebień, nożyczki, klipsy.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 2 dni.

Cel szkolenia

Uczestnicy szkolenia w trakcie dwóch dni nauczą się poprawnego strzyżenia od podstaw. Na początku dowiedzą się, jak należy wykonywać separacje. Dzięki temu będą obcinać prawidłowo, w odpowiednim kierunku. Poznają również wiele ciekawych sposobów strzyżenia. Ponadto zdobędą umiejętność trafnego dopasowania fryzury do każdego klienta. Szkolenie to jest więc doskonałym wstępem do dalszego rozwijania umiejętności fryzjerskich.

Program szkolenia

I dzień:
- nauka wykonywania separacji,
- nauka obcinania włosów na mokro,
- nauka właściwego dopasowania fryzury do klienta.

II dzień:
- obcinanie włosów na mokro,
- zapoznanie z różnymi sposobami strzyżenia.

Lokalizacja

Bio Cosmetics Studio
ul. Przemysłowa 8
10-148 Olsztyn

Położenie na mapie Dwudniowe szkolenie z zakresu strzyżenia dla początkujących

Opinie o usłudze Dwudniowe szkolenie z zakresu strzyżenia dla początkujących

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy i szkolenia fryzjerskie

Szkolenie dla fryzjerów - upięcia

Szkolenie dla fryzjerów - upięcia

Szkolenie dla fryzjerów - upięcia jest to zaawansowany cykl zajęć, który pozwoli uczestnikom podwyższyć swoje kwalifikacje...

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie

0/5 0 Opinii
Kontakt